POWITANIE WIOSNY

Opublikowano 22 marca 2024, 07:01

21 marca wszystkie dzieci z naszej szkoły świętowały nadejście wiosny. Dla każdej szkoły jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w pięknej inscenizacji przygotowanej przez uczniów klasy 2 pt. „Nadchodzi wiosna”. Później radośni i ze śpiewem na ustach wyruszyli na spacer w okolicę szkoły, gdzie pożegnali zimę wraz z Marzanną. Dzieci chcąc raz na zawsze rozprawić się z zimą zapakowały kukłę w czarny worek i zaniosły na pocztę, aby wysłać ją hen za morza. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do szkoły z zielonym gaikiem. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość i zdrowie.