Mamy awans na turniej wojewódzki w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Opublikowano 24 kwietnia 2022, 08:37

22 kwietnia 2022r. w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej dzieci i młodzieży. Naszą szkołę oraz gminę w grupie młodszej reprezentowało dwóch uczniów: Jakub Puzio oraz Dawid Kobylarz. Z części pisemnej Dawid zakwalifikował się do eliminacji ustnych w których uczestniczyło trzech zawodników odpowiadając na cztery pytania. Po emocjonujących zmaganiach oraz podsumowaniu wyników Dawid Kobylarz zajął – I miejsce i tym samym Dawid zakwalifikował się do kolejnego etapu i już 20 maja będzie reprezentował naszą szkołę, gminę oraz powiat na szczeblu wojewódzkim w grupie młodszej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcom