• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Archiwum

 

 

 

sierpień 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Odwiedziny

Dzisiaj499
Ostatni tydzień4530
Ostatni miesiąc6323
Łącznie1558013

 

 

 

W roku szkolnym 2019/2020
najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie
(w klasach IV-VIII średnia z przedmiotów - 4,75 i więcej)
Klasa 1
Natalia Sobolewska,
Amelia Wrona,
Oliwia Kwaśnik,
Bartosz Reguła,
Bartłomiej Nowak

Klasa 2
Jakub Puzio,
Dawid Kobylarz,
Natalia Puk

Klasa 3
Marcelina Mokrzycka,
Amelia Gawrońska,
Adam Wiącek,
Wiktor Wit

Klasa 4
Sylwia Drżał,
Milena Żarkowska,
Julia Kusik,
Amelia Puzio,
Wiktoria Kata,
Emilia Wawrzonek

Klasa 5
Krzysztof Mazur

Klasa 6
Stolarz Julia,
Wiącek Katarzyna,
Wiącek Iwona,
Reguła Monika,
Kubiś Weronika,
Konefał Julia,
Dziuba Magdalena

Klasa 7
Drżał Filip,
Wit Emilia,
Tyburczy Karolina

Klasa 8
Mazur Mateusz,
Szypuła Marcin,
Straub Aleksandra,
Wawrzonek Szymon

Stypendium Wójta
za wyniki w nauce otrzymali
Klasa 8
Mazur Mateusz,
Szypuła Marcin,
Straub Aleksandra,
Wawrzonek Szymon,
Siębor Wiktor,
Wiącek Mateusz

Klasa 7
Drżał Filip,
Wit Emilia,
Tyburczy Karolina,
Konsur Małgorzata

Klasa 6
Stolarz Julia,
Wiącek Katarzyna,
Wiącek Iwona,
Reguła Monika,
Kubiś Weronika,
Konefał Julia,
Dziuba Magdalena

Klasa 5
Krzysztof Mazur

Klasa 4
Sylwwia Drżał,
Milena Żarkowska,
Julia Kusik,
Amelia Puzio,
Wiktoria Kata,
Emilia Wawrzonek

za osiągnięcia sportowe
Adrian Blat,
Marcin Szypuła,
Mateusz Wiącek 

W roku szkolnym 2018/2019
najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie
(w klasach IV-VIII średnia z przedmiotów - 4,75 i więcej)

Kl. I

Puzio Jakub 
Cudo Przemysław
Puk Natalia

Kl. II

Mokrzycka Marcelina
Gawrońska Amelia
Wiącek Adam
Wit Wiktor

Kl. III

Żarkowska Milena
Amelia Puzio
Julia Kusik

Kl. IV

Mazur Krzysztof

Kl. V

Stolarz Julia
Wiącek Katarzyna
Konefał Julia
Reguła Monika
Wiącek Iwona
Weronika Kubiś

Kl. VI

Drżał Filip
Tyburczy Karolina
Wit Emilia
Adrian Blat
Martyna Kaczorowska 
Kl. VII
Mateusz Mazur
Szymon Wawrzonek
Kl. VIII
Stolarz Kinga
Szypuła Julia
Alicja Grądzka
Martyna Nowak

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VIII

Stolarz Kinga – średnia ocen 5,67
Szypuła Julia – średnia ocen 5,56
Grądzka Alicja – średnia ocen 4,83
Nowak Martyna – średnia ocen 4,78
Wawrzonek Natalia – średnia ocen 4,67
Płaza Kamil – średnia ocen 4,50

Klasa VII

Mazur Mateusz – średnia ocen 4,86
Wawrzonek Szymon – średnia ocen 4,77
Szypuła Marcin – średnia ocen 4,64

Klasa VI

Drżał Filip – średnia ocen 5,20
Tyburczy Karolina – średnia ocen 5.10
Wit Emilia – średnia ocen 4,90
Blat Adrian – średnia ocen 4,80
Martyna Kaczorowska – średnia ocen 4,80

Klasa V

Stolarz Julia - średnia ocen 5,17
Wiącek Katarzyna - średnia ocen 5,17
Konefał Julia - średnia ocen 5,08
Reguła Monika - średnia ocen 5,08
Wiącek Iwona - średnia ocen 5,00
Kubiś Weronika - średnia ocen 4,91

Klasa IV
Krzysztof Mazur - średnia ocen 5,00 

W I półroczu roku szkolnego 2018/2019 

najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie
(w klasach IV-VIII średnia z przedmiotów - 4,75 i więcej)

Kl. I

Jakub Puzio
Przemysław Cudo

Kl. II

Mokrzycka Marcelina
Gawrońska Amelia
Wiącek Adam
Wit Wiktor

Kl. III

Żarkowska Milena
Amelia Puzio

Kl. IV

Mazur Krzysztof

Kl. V

Stolarz Julia
Wiącek Katarzyna
Konefał Julia
Reguła Monika
Wiącek Iwona

Kl. VI

Drżał Filip
Tyburczy Karolina
Wit Emilia

Kl. VIII
Stolarz Kinga
Szypuła Julia


W  roku szkolnym 2017/2018 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

(w klasach IV-VII średnia z przedmiotów - 4,75 i więcej)

Kl. I

Mokrzycka Marcelina
Wit Wiktor
Gawrońska Amelia
Wiącek Adam

Kl. II

Żarkowska Milena
Puzio Amelia
Kata Wiktoria
Drżał Sylwia

Kl. III

Mazur Krzysztof
Tęcza Adrian
Wiącek Paulina

Kl. IV

Konefał Julia
Wiącek Katarzyna
Reguła Monika
Stolarz Julia
Wiącek Iwona
Kubiś Weronika
Dziuba Magdalena

Kl. V

Drżał Filip 
Wit Emilia
Blat Adrian
Tyburczy Karolina
Kl. VI
Mazur Mateusz
Olszowy Kinga
Szypuła Marcin
Straub Aleksandra
Wawrzonek Szymon

Kl. VII

Szypuła Julia
Stolarz Kinga
Grądzka Alicja
Nowak Martyna
Wawrzonek Natalia

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VII

Stolarz Kinga – średnia ocen 5,79 
Szypuła Julia – średnia ocen 5,79 
Grądzka Alicja – średnia ocen 4,79
Nowak Martyna – średnia ocen 4,79
Wawrzonek Natalia – średnia ocen 4,79

Klasa VI

Mazur Mateusz – średnia ocen 5,20
Olszowy Kinga – średnia ocen 5,20
Szypuła Marcin – średnia ocen 5,10
Straub Aleksandra – średnia ocen 4,90
Wawrzonek Szymon – średnia ocen 4,90

Klasa V

Drżał Filip – średnia ocen 5,30 
Wit Emilia – średnia ocen 5,20
Blat Adrian – średnia ocen 5,00 
Tyburczy Karolina – średnia ocen 4,90

Klasa IV

Konefał Julia - średnia ocen 5,40

Wiącek Katarzyna - średnia ocen 5,40

Reguła Monika - średnia ocen 5,30

Stolarz Julia - średnia ocen 5,30

Wiącek Iwona - średnia ocen 5,20

Kubiś Weronika - średnia ocen 5,10

Dziuba Magdalena - średnia ocen 4,80

za osiągnięcia sportowe

Szypuła Marcin

Cudo Grzegorz

Dziuba Magdalena

Kubiś Weronika

Sobolewski Dawid

Wawrzonek Kacper

Wiącek Katarzyna

W I półroczu roku szkolnego 2017/2018 najlepsze wyniki w nauce 
osiągnęli uczniowie
(w klasach IV-VII średnia z przedmiotów - 4,75 i więcej)

Kl. I

Mokrzycka Marcelina
Wit Wiktor
Gawrońska Amelia
Wiącek Adam

Kl. II

Żarkowska Milena
Kata Wiktoria
Drżał Sylwia

Kl. III

Mazur Krzysztof 
Wiącek Paulina
Tęcza Adrian

Kl. IV

Stolarz Julia
Konefał Julia
Reguła Monika
Wiącek Katarzyna
Wiącek Iwona
Kubiś Weronika

Kl. V

Drżał Filip 
Wit Emilia
Kl. VI
Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Straub Aleksandra 

Kl. VII

Stolarz Kinga
Szypuła Julia

 W  roku szkolnym 2016/2017 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

Kl. I

Kata Wiktoria
Kusik Julia 
Żarkowska Milena 
Puzio Amelia
Drżał Sylwia

Kl. II

Mazur Krzysztof 
Wiącek Paulina
Tęcza Adrian

Kl. III

Stolarz Julia
Konefał Julia
Wawrzonek Kacper
Reguła Monika
Wiącek Katarzyna
Wiącek Iwona
Kubiś Weronika
Kata Patrycja
Dziuba Magdalena

Kl. IV

Blat Adrian
Drżał Filip 
Tyburczy Karolina
Wit Emilia
Jankowski Julia
Kaczorowska Martyna

Kl. V

Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Siębor Wiktor
Straub Aleksandra 
Szypuła Marcin 
Wawrzonek Szymon
Wiącek Mateusz

Kl. VI

Grądzka Alicja
Nowak Martyna
Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Wawrzonek Natalia

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VI

Stolarz Kinga – średnia ocen 5,70 
Szypuła Julia – średnia ocen 5,60
Grądzka Alicja – średnia ocen 5,00
Nowak Martyna – średnia ocen 4,90
Wawrzonek Natalia – średnia ocen 4,90   

Klasa V

Mazur Mateusz – średnia ocen 5,36
Szypuła Marcin – średnia ocen 5,36
Olszowy Kinga – średnia ocen 5,27
Straub Aleksandra – średnia ocen 5,00
Wawrzonek Szymon – średnia ocen 5,00

Klasa IV

Drżał Filip – średnia ocen 5,60 
Wit Emilia – średnia ocen 5,30
Blat Adrian – średnia ocen 5,00 
Tyburczy Karolina – średnia ocen 4,80

W  roku szkolnym 2015/2016 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

Kl. I

Mazur Krzysztof 
Tęcza Adrian
Wiącek Paulina

Kl. II

Dziuba Magdalena
Konefał Julia
Kubiś Weronika
Reguła Monika
Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Wiącek Katarzyna 
Wiącek Iwona

Kl. III

Blat Adrian
Drżał Filip 
Kaczorowska Martyna
Tyburczy Karolina
Wit Emilia

Kl. IV

Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Siębor Wiktor
Straub Aleksandra 
Szypuła Marcin 
Wawrzonek Szymon
Wiącek Mateusz

Kl. V

Grądzka Alicja
Nowak Martyna
Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Wawrzonek Natalia

Kl. VI

Konsur Emilia
Kosiorowska Oliwia
Kubiś Magdalena
Mokrzycka Karolina
Pisarczyk Katarzyna
Tęcza Dorota
Sobolewski Maciej
Wiącek Magdalena

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VI

Pisarczyk Katarzyna – średnia ocen 5,36
Kosiorowska Oliwia – średnia ocen 5,27
Mokrzycka Karolina – średnia ocen 5,27
Konsur Emilia – średnia ocen 5,18
Tęcza Dorota – średnia ocen 5,09
Kubiś Magdalena – średnia ocen 5,00
Sobolewski Maciej – średnia ocen 4,82

Klasa V

Stolarz Kinga – średnia ocen 5,45
Szypuła Julia – średnia ocen 5,45
Grądzka Alicja – średnia ocen 4,91
Nowak Martyna – średnia ocen 4,91

Klasa IV

Olszowy Kinga – średnia ocen 5,10 
Mazur Mateusz – średnia ocen 5,00
Straub Aleksandra – średnia ocen 4,90 
Wawrzonek Szymon – średnia ocen 4,90
Szypuła Marcin – średnia ocen 4,80

za osiągnięcia sportowe

Puk Paulina - kl.VI
Tereba Kacper - kl.VI
Węglarz Adam - kl.VI

W I półroczu roku szkolnego 2015/2016 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

Kl. I

Mazur Krzysztof
Wiącek Paulina

Kl. II

Konefał Julia 
Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Reguła Monika
Wiącek Katarzyna 
Wiącek Iwona

Kl. III

Drżał Filip 
Blat Adrian
Wit Emilia
Tyburczy Karolina

Kl. IV

Olszowy Kinga 
Mazur Mateusz
Straub Aleksandra 
Szypuła Marcin 
Wawrzonek Szymon
Wiącek Mateusz

 

Kl. V

 

Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Grądzka Alicja
Nowak Martyna

Kl. VI

Pisarczyk Katarzyna
Mokrzycka Karolina
Kosiorowska Oliwia
Konsur Emilia
Kubiś Magdalena 
Tęcza Dorota
Sobolewski Maciej
W  roku szkolnym 2014/2015 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

Kl. I

Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Konefał Julia
Reguła Monika
Wiącek Iwona
Wiącek Katarzyna
Weronika Kubiś

Kl. II

Blat Adrian
Drżał Filip 
Tyburczy Karolina
Wit Emilia

Kl. III

Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Straub Aleksandra 
Szypuła Marcin 
Wawrzonek Szymon

Kl. IV

Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Nowak Martyna
Grądzka Alicja

Kl. V

Kosiorowska Oliwia
Mokrzycka Karolina 
Pisarczyk Katarzyna
Kubiś Magdalena 
Tęcza Dorota 
Wiącek Magdalena
Konsur Emilia
Sobolewski Maciej 
Puk Paulina

Kl. VI

Antosz Katarzyna
Rusin Diana
Kaczorowska Wioleta
Wilczyńska Kinga
Wiącek Łukasz
Konefał Eryk
Garbacki Stanisław

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VI

Antosz Katarzyna – średnia ocen 5,64
Rusin Diana – średnia ocen 5,55
Kaczorowska Wioleta – średnia ocen 5,27
Wilczyńska Kinga – średnia ocen 5,00

Klasa V

Kosiorowska Oliwia – średnia ocen 5,45
Mokrzycka Karolina – średnia ocen 5,45
Pisarczyk Katarzyna – średnia ocen 5,45
Kubiś Magdalena – średnia ocen 5,27
Tęcza Dorota – średnia ocen 5,18
Wiącek Magdalena – średnia ocen 5,00
Konsur Emilia – średnia ocen 4,91
Sobolewski Maciej – średnia ocen 4,91

Klasa IV

Stolarz Kinga – średnia ocen 5,20
Szypuła Julia – średnia ocen 5,20
Grądzka Alicja – średnia ocen 4,80
Nowak Martyna – średnia ocen 4,80
W I półroczu roku szkolnego 2014/2015 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie 

Kl. I

Reguła Monika
Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Konefał Julia
Wiącek Iwona
Wiącek Katarzyna

Kl. II

Blat Adrian
Drżał Filip 
Tyburczy Karolina
Wit Emilia

Kl. III

Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Straub Aleksandra 
Szypuła Marcin 
Wawrzonek Szymon

Kl. IV

Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Nowak Martyna
Grądzka Alicja

Kl. V

Mokrzycka Karolina 
Konsur Emilia
Kosiorowska Oliwia
Kubiś Magdalena 
Pisarczyk Katarzyna
Sobolewski Maciej 
Tęcza Dorota 
Wiącek Magdalena
Puk Paulina

Kl. VI

Rusin Diana 
Antosz Katarzyna
Wilczyńska Kinga
Kaczorowska Wioleta
Rusin Diana
W roku szkolnym 2013/2014 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

Kl. I

Blat Adrian
Drżał Filip 
Tyburczy Karolina
Wit Emilia

Kl. II

Mazur Mateusz
Olszowy Kinga 
Szypuła Marcin 
Straub Aleksandra 
Wawrzonek Szymon

Kl. III

Grądzka Alicja
Micek Hubert
Nowak Martyna
Płaza Kamil 
Stolarz Kinga
Szypuła Julia 
Wawrzonek Natalia

Kl. IV

Konsur Emilia
Kosiorowska Oliwia
Kubiś Magdalena 
Mokrzycka Karolina 
Pisarczyk Katarzyna
Sobolewski Maciej 
Tęcza Dorota 
Wiącek Magdalena

Kl. V

Antosz Katarzyna
Kaczorowska Wioleta
Micek Dominik
Rusin Diana 
Wilczyńska Kinga

Kl. VI

Bajek Wiktoria
Puk Jagoda
Reguła Eryk 
Rodzeń Aleksandra 
Rudny Maksymilian
Sobolewska Anna 
Wiącek Dawid

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

Klasa VI

Sobolewska Anna – średnia ocen 5,45
Puk Jagoda – średnia ocen 5,00
Bajek Wiktoria – średnia ocen 4,91 
Rudny Maksymilian – średnia ocen 4,91

Klasa V

Antosz Katarzyna – średnia ocen 5,40 
Rusin Diana – średnia ocen 5,40
Kaczorowska Wioleta – średnia ocen 5,00
Wilczyńska Kinga – średnia ocen 4,80

Klasa IV

Kosiorowska Oliwia – średnia ocen 5,40 
Pisarczyk Katarzyna – średnia ocen 5,40
Tęcza Dorota – średnia ocen 5,40 
Mokrzycka Karolina – średnia ocen 5,30
Kubiś Magdalena – średnia ocen 5,20
Konsur Emilia – średnia ocen 5,00 
Sobolewski Maciej – średnia ocen 4,90 
Wiącek Magdalena – średnia ocen 4,80

osiągnięcia sportowe - brak

W roku szkolnym 2012/2013 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie 
Kl. I
Mazur Mateusz
Olszowy Kinga
Szypuła Marcin
Straub Aleksandra
Wawrzonek Szymon
Kl. II
Grądzka Alicja
Micek Hubert
Nowak Martyna
Płaza Kamil
Stolarz Kinga
Szypuła Julia
Wawrzonek Natalia
Kl. III
Kosiorowska Oliwia
Kubiś Magdalena
Mokrzycka Karolina
Pisarczyk Katarzyna
Sobolewski Maciej
Tereba Kacper
Tęcza Dorota
Wiącek Magdalena
Kl. IV
Antosz Katarzyna
Kaczorowska Wioleta
Konefał Eryk
Rusin Diana
Wilczyńska Kinga
Kl. V
Bajek Wiktoria
Puk Jagoda
Reguła Eryk
Rudny Maksymilian 
Sobolewska Anna
Wiącek Dawid
Kl. VI
Jagoda Łucja
Konsur Karolina
Kosek Jakub
Nowak Daniel
Pisarczyk Jakub
Sziffer Michał 
Tereba Karolina 
Węglarz Gabriela
Węglarz Paweł
Wiącek Michał
Wilczyński Kacper
Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali
Jagoda Łucja klasa VI - średnia ocen 5,00
Tereba Karolina klasa VI - średnia ocen 5,00
Konsur Karolina kl. VI - średnia ocen 4,91
Wilczyński Kacper klasa VI - średnia ocen 4,91
Wiącek Michał klasa VI - średnia ocen 4,82
Sobolewska Anna klasa IV - średnia ocen 5,38
Puk Jagoda klasa V - średnia ocen 4,88
Bajek Wiktoria klasa V - średnia ocen 4,75
Rusin Diana klasa IV - średnia ocen 5,50
Antosz Katarzyna klasa IV - średnia ocen 5,40
Kaczorowska Wioleta klasa IV - średnia ocen 4,89
za osiągnięcia sportowe
Drapała Michał
Kaczorowski Ryszard
Kosek Jakub
Wiącek Michał
Wilczyński Kacper
Pater Robert

 

 

W I półroczu roku szkolnego 2012/2013 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie 
KLASA PIERWSZA 
Mateusz Mazur
Kinga Olszowy
Marcin Szypuła
Szymon Wawrzonek
Aleksandra Starub
KLASA DRUGA 
Julia Szypuła
Martyna Nowak
Kinga Stolarz
Alicja Grądzka
Hubert Micek
Kamil Płaza
KLASA TRZECIA 
Oliwia Kosiorowska
Magdalena Kubiś
Karolina Mokrzycka
Katarzyna Pisarczyk
Maciej Sobolewski
Kacper Tereba
Dorota Tęcza
Magdalena Wiącek
KLASA CZWARTA 
Diana Rusin
Katarzyna Antosz
Wioletta Kaczorowska
Kinga Wilczyńska
KLASA PIĄTA
Anna Sobolewska
Jagoda Puk
Eryk Reguła
Maksymilian Rudny
KLASA SZÓSTA 
Karolina Tereba
Łucja Jagoda
Michał Sziffer
Michał Wiącek
Kacper Wilczyński

 

W roku szkolnym 2011/2012 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

 

Kl. I
Stolarz Kinga 
Nowak Martyna
Szypuła Julia
Micek Hubert
Płaza Kamil
Grądzka Alicja
Kl. II
Kosiorowska Oliwia
Kubiś Magdalena
Mokrzycka Karolina 
Pisarczyk Katarzyna 
Sobolewski Maciej
Tereba Kacper
Tęcza Dorota
Węglarz Adam
Wiącek Magdalena
Kl. III
Antosz Katarzyna
Garbacki Stanisław
Konefał Eryk
Kaczorowska Wioleta
Rusin Diana
Wilczyńska Kinga
Kl. IV
Sobolewska Anna
Rudny Maksymilian
Wiącek Dawid
Puk Jagoda
Kl. V
Sziffer Michał
Jagoda Łucja
Wilczyński Kacper
Tereba Karolina
Konsur Karolina
Kosek Jakub
Pisarczyk Jakub
Rodzeń Sebastian
Wiącek Michał
Kl. VI
Róg Katarzyna
Tęcza Michał
WolakNatalia
Jaskot Natalia
Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali
Róg Katarzyna klasa VI
Tęcza Michał klasa VI
Wolak Natalia klasa VI
SzifferMichał klasa V
Jagoda Łucja klasa V
Wilczyński Kacper klasa V
Tereba Karolina klasa V
Sobolewska Anna klasa IV
Rudny Maksymilian klasa IV

 

W I półroczu roku szkolnego 2011/2012 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

 

KLASA PIERWSZA  
Martyna Nowak
Kinga Stolarz 
Julia Szypuła 
Hubert Micek 
KLASA DRUGA
Oliwia Kosiorowska
Magdalena Kubiś 
Karolina Mokrzycka 
Katarzyna Pisarczyk 
Maciej Sobolewski 
Kacper Tereba 
Dorota Tęcza
Paulina Puk 
Adam Węglarz 
Magdalena Wiącek
KLASA TRZECIA
Diana Rusin 
Katarzyna Antosz
Wioleta Kaczorowska 
KLASA CZWARTA 
Anna Sobolewska
Maksymilian Rudny
Dawid Wiącek
KLASA PIĄTA
Łucja Jagoda 
Karolina Konsur
Jakub Kosek
Sebastian Rodzeń 
Michał Sziffer 
Karolina Tereba 
Michał Wiącek 
Kacper Wilczyński 
KLASA SZÓSTA 
Michał Tęcza
Katarzyna Róg
Natalia Wolak

 

W roku szkolnym 2010/2011 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

 

KLASA PIERWSZA
Karolina Mokrzycka 
Dorota Tęcza 
Oliwia Kosiorowska 
Katarzyna Pisarczyk 
Magdalena Kubiś 
Paulina Puk
Maciej Sobolewski
Magdalena Wiącek
Kacper Tereba
Adam Węglarz 
Jakub Wiącek
KLASA DRUGA
Katarzyna Antosz
Diana Rusin
Wioleta Kaczorowska
KLASA TRZECIA
Eryk Reguła 
Maksymilian Rudny
Anna Sobolewska 
Dawid Wiącek 
KLASA CZWARTA
Łucja Jagoda
Jakub Kosek
Michał Sziffer
Paweł Węglarz 
Michała Wiącek
Kacper Wilczyński
KLASA PIĄTA
Michał Tęcza
Katarzyna Róg
Natalia Wolak 
Natalia Jaskot
KLASA SZÓSTA
Piotr Jemioła 
Andrzej Kasica
Łukasz Róg 
Krzysztof Wilczyński

 

 

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali 
Kosek Jakub kl. IV 
Sziffer Michał kl. IV 
Wiącek Michał kl. IV 
Wilczyński Kacper kl. IV 
Róg Katarzyna kl. V
Tęcza Michał kl. V
Natalia Wolak kl. V 
Piotr Jemioła kl. VI 
Andrzej Kasica kl. VI
Łukasz Róg kl. VI

 

W roku szkolnym 2009/2010 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie

 

KLASA "ZERO"
Dorota Tęcza
Katarzyna Pisarczyk
Paulina Puk 
Kacper Tereba
Jakub Wiącek
Magdalena Wiącek
KLASA PIERWSZA 
Katarzyna Antosz
Wioleta Kaczorowska
Diana Rusin  
Dominik Micek
KLASA DRUGA 
Anna Sobolewska
Dawid Wiącek
Eryk Reguła 
Maksymilian Rudny
KLASA TRZECIA
Łucja Jagoda 
Jakub Kosek
Michał Sziffer 
Karolina Tereba 
Michała Wiącek 
Kacper Wilczyński 
Sebastian Rodzeń 
KLASA CZWARTA
Katarzyna Róg
Michał  Tęcza 
Natalia Wolak 
Mateusz Antosz 
KLASA PIĄTA
Piotr Jemioła 
Andrzej Kasica
Łukasz Róg  
Artur Tylutki 
KLASA SZÓSTA
Artur Blat
Barbara Konefał 
Marcin Konefał 
Beata Paluszek
Krzysztof Wrona

 

Stypendium Wójta za wyniki w nauce otrzymali

 

Róg Katarzyna kl. IV - średnia z przedmiotów 5,4
Tęcza Michał kl. IV - średnia z przedmiotów 4,9
Natalia Wolak kl. IV - średnia z przedmiotów 4,9
Piotr Jemioła  kl. V - średnia z przedmiotów 5,3
Andrzej Kasica kl. V - średnia z przedmiotów 5,0
Łukasz Róg kl. V - średnia z przedmiotów 5,3
Artur Blat kl. VI - średnia z  przedmiotów 5,2
Barbara Konefał kl. VI - średnia z przedmiotów 5,0 
Marcin Konefał kl. VI - średnia z przedmiotów 5,1 
Beata Paluszek kl. VI - średnia z przedmiotów 5,2 
Krzysztof Wrona kl. VI - średnia z przedmiotów 4,8
Stypendium wójta za osiągnięcia sportowe otrzymali
Arkadiusz Kwaśnik za Mistrza Gminy w biegu na 500 m w kategorii kl. IV
Gabriela Jagoda za Mistrza Gminy w biegu na 60 m w kategorii kl. V  
Tomasz Miśkiewicz za Mistrza Gminy w biegu na 60 m w kategorii kl. VI
Beata Paluszek kl. VI za Mistrzostwo Powiatu w rejonowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym (gra drużynowa)
Barbara Konefał kl. VI za Mistrzostwo Powiatu w rejonowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym (gra drużynowa)