• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

PRZEDSZKOLE

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Liga Fizyków

Archiwum

 

 

 

lipiec 2019
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Odwiedziny

Dzisiaj787
Ostatni tydzień1868
Ostatni miesiąc27323
Łącznie1100279

 

 

 

Start


19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz pożegnanie ósmoklasistów -  tegorocznych absolwentów szkoły.
Uczniowie klasy ósmej przedstawili montaż słowno - muzyczny, w którym między innymi podziękowali wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie, w ich edukację, za niegasnącą cierpliwość
i życzliwość oraz przede wszystkim za całą wiedzę, jaką im przekazali. W tak ważnym dla nich dniu, oprócz gorących podziękowań, uczniowie klasy ósmej złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia, życząc dalszej wytrwałości w szerzeniu edukacji, pomyślności w życiu osobistym oraz samych radości z pracy.
Po uroczystym pożegnaniu klasy ósmej wręczono uczniom stypendia naukowe ufundowane przez Wójta Gminy Dzikowiec, świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za naukę oraz dyplomy za 100% frekwencję.
Na koniec Pani dyrektor życzyła miłego i bezpiecznego wypoczynku.


Julia Szypuła uczennica klasy ósmej otrzymała dodatkowo Nagrodę Dyrektora Szkoły orza nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Dzikowiec za osiągnięte sukcesy w KURATORYJNYCH  KONKURSACH z FIZYKI i GEOGRAFII.

Wyróżnieni uczniowie z klasy ósmej
Julia Szypuła, Alicja Grądzka, Martyna Nowak, Kinga Stolarz
otrzymaly świadectwo z wyróżnieniem i stypendium naukowe
oraz Natalia Wawrzonk i Kamil Płaza - stypendium naukowe

Wyróżnieni uczniowie z klasy siódmej
Mateusz Mazur, Marcin Szypuła (stypendium naukowe), Szymon Wawrzonek

Wyróżnieni uczniowie z klasy szóstej
Martyna Kaczorowska, Emilia Wit, Adrian Blat, Filip Drżał, Karolina Tyburczy

Wyróżnieni uczniowie z klasy piątej
Weronika Kubiś, Iwona Wiącek, Julia Konefał, Julia Stolarz, Katarzyna Wiącek, Monika Reguła

Wyróżniony uczeń z klasy czwartej
Krzysztof Mazur
Wyróżnieni uczniowie z klasy trzeciej
Amelia Puzio, Julia Kusik, Milena Żarkowska

Wyróżnieni uczniowie z klasy drugiej
Adam Wiącek, Wiktor Wit,  Amelia Gawrońska, Marcelina Mokrzycka

Wyróżnieni uczniowie z klasy pierwszej

Przemysław Cudo, Natalia Puk, Jakub Puzio


Uczniowie, którzy mieli 100% frekwenję
Małgorzata Konsur, Kacper Gawroński, Patrycja Kata, Marcelina Mokrzycka, Milena Żarkowska