• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

PRZEDSZKOLE

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Liga Fizyków

Archiwum

 

 

 

grudzień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Odwiedziny

Dzisiaj900
Ostatni tydzień7517
Ostatni miesiąc16819
Łącznie1283489

 

 

 

Rok szkolny 2019/2020

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący: Szymon Wawrzonek

Zastępca: Iwona Wiącek

Sekretarz: Julia Konefał

Skarbnik: Julia Jankowski

Skład poszczególnych sekcji

Sekcja imprezowo-dekoracyjna:

Przewodniczący: Adrian Blat

Członkowie: Weronika Kubiś, Katarzyna Wiącek, Patrycja Kata

Sekcja porządkowo-gospodarcza

Przewodniczący: Mateusz Mazur

Członkowie: Krzysztof Mazur, Marcin Szypuła, Mateusz Wiącek

Opiekun Samorządu: Małgorzata Bajek, Wiesława Jemioła


Rok szkolny 2017/2018

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący: Adrian Blat

Zastępca: Weronika Kubiś

Sekretarz: Karolina Tyburczy

Skarbnik: Natalia Wawrzonek

Skład poszczególnych sekcji

Sekcja imprezowo-dekoracyjna:

Przewodniczący:    Wiktoria Węglarz

Członkowie: Paulina Kopeć, Eliza Wawrzonek, Julia Szypuła

Sekcja porządkowo-gospodarcza

Przewodniczący: Mateusz Mazur

Członkowie: Szymon Wawrzonek, Marcin Szypuła, Mateusz Wiącek

Opiekun Samorządu: Paweł Kopeć, Małgorzata Bajek

Plan pracy SU - załącznik

Rok szkolny 2015/2016

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący: Magdalena Kubiś

Zastępca: Karolina Mokrzycka

Sekretarz: Katarzyna Pisarczyk

Skarbnik: Oliwia Kosiorowska

Skład poszczególnych sekcji

Sekcja imprezowo-dekoracyjna:

Przewodniczący: Dorota Tęcza

Członkowie: Emilia Konsur, Magdalena Wiącek, Julia Szypuła

Sekcja porządkowo-gospodarcza

Przewodniczący: Kinga Miśkiewicz

Członkowie: Paulina Puk, Maciej Sobolewski, Kacper Tereba

Opiekun Samorządu: Małgorzata Bajek

Plan pracy SU - załącznik

 

Rok szkolny 2014/2015

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Katarzyna Antosz

Zastępca: Diana Rusin

Sekretarz: Łukasz Drapała

Skarbnik: Maciej Sobolewski

Sekcja imprezowo – dekoracyjna

Przewodniczący: Kinga Wilczyńska

Członkowie: Stanisław Garbacki, Kacper Tereba, Mateusz Drapała

Sekcja porządkowo – gospodarcza

Przewodniczący: Katarzyna Pisarczyk

Członkowie: Oliwia Kosiorowska, Kinga Tereba, Magdalena Kubiś

Opiekun Samorządu: Maria Drapała

Regulamin Samorządu Uczniowskiego - załącznik
Wykaz zrealizowanych działań w I półroczu r. szk. 2014/2015 oraz w marcu 2015 r. opracowany przez opiekuna SU w załącznikach.