• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Liga Fizyków

Archiwum

 

 

 

luty 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Odwiedziny

Dzisiaj565
Ostatni tydzień7583
Ostatni miesiąc40507
Łącznie1388340

 

 

 

Oddział przedszkolny i klasa "0"
Wychowawca: Maria Rusin

Aszenger Laura

Drapała Antoni
Drapała Jan Stanisław
Gola Alan
Grądzki Damian
Grądzki Kacper

Grochala Stanisław Krzysztof
Kubiś Angelika Anna
Kusik Martyna

Kwiecień Zuzanna Maria
Lasota Milena
Micek Jakub
Ozga Zuzanna

Pelc Małgorzata Maria
Reguła Filip Wojciech
Rosół Marcin
Rusin Alan
Sudoł Amelia
Śmieszek Filip

Tęcza Maja

Tyburczy Patryk


KLASA 1

Wychowawca: Elżbieta Rusin

Dziuba Miłosz

Grochala Nikola Maria

Kaczorowski Szymon Czesław

Kata Hubert

Kwaśnik Oliwia

Nowak Bartłomiej Janusz

Reguła Bartosz Piotr

Sobolewska Natalia

Wrona Amelia Maria


KLASA 2

Wychowawca: Bogusława Maciąg

Cudo Przemysław
Gola Oliwier

Kobylarz Dawid
Konsur Adam
Kurpisz Gabriela
Pruś Kacper
Puk Natalia
Puzio Jakub
Rosół Franciszek
Sobolewski Kamil


KLASA 3
Wychowawca: Elżbieta Rusin

Gawrońska Amelia Karolina
Jagoda Hubert
Kosek Kacper
Mokrzycka Marcelina
Wiącek Adam
Wit Wiktor

KLASA 4
Wychowawca: Wiesława Jemioła

Drżał Sylwia
Kata Wiktoria Weronika
Konsur Mateusz
Kusik Julia
Puzio Amelia Maria
Wawrzonek Emilia
Żarkowska Milena


KLASA 5
Wychowawca: Paweł Kopeć

Grochola Bartosz

Jagoda Norbert Piotr
Konsur Edyta
Mazur Krzysztof Marek
Tęcza Adrian
Wiącek Paulina Anna


KLASA 6
Wychowawca: Anna Chodór

 Cudo Grzegorz
Dziuba Magdalena
Garbacki Dawid
Gawroński Kacper Filip
Kata Patrycja
Konefał Julia
Konsur Maksymilian
Kubiś Weronika
Puk Kacper Patryk
Reguła Monika Maria
Sobolewski Dawid
Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Wiącek Iwona
Wiącek Katarzyna

KLASA 7
Wychowawca: Paweł Kopeć

Blat Adrian Patryk
Drapała Kacper
Drżał Filip
Jankowski Jakub
Jankowski Julia
Kaczorowska Martyna Dominika
Kasica Patryk
Konsur Małgorzata
Tyburczy Karolina
Wit Emilia Jadwiga

  
KLASA 8
Wychowawca: Małgorzata Bajek

 Mazur Mateusz Karol
Siębor Wiktor
Starub Aleksandra
Szypuła Marcin Franciszek
Wawrzonek Szymon Paweł
Wiącek Mateusz