• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Biblioteka szkolna

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Archiwum




 

 

 

kwiecień 2021
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Odwiedziny

Dzisiaj80
Ostatni tydzień1303
Ostatni miesiąc10171
Łącznie1677596

 

 

 

Oddział przedszkolny -3, 4-latki (OP I)
Wychowawca: Maria Rusin

Adamczyk Maja Wiktoria
Cebula Hanna
Chrząstek Jan
Drapała Jan
Drżał Lena
Dulińska Gabriela
Golis Michał
Grądzki Damian
Grądzki Kacper
Jagoda Martyna
Kasza Xavier Franciszek
Kobylarz Lena
Kurpisz Emilia Karolina
Łagoda Magdalena
Pelc Małgorzata Maria
Pruś Tycjan
Puk Karolina Maria
Pyra Izabela
Rosół Marcin
Śmieszek Filip
Wrona Arkadiusz

Oddział przedszkolny - grupa starsza (OP II)
Wychowawca: Ewa Dulińska

Aszenger Laura
Drapała Antoni

Drapała Jan Stanisław

Gola Alan

Grochala Stanisław Krzysztof

Kubiś Angelika Anna
Kusik Martyna
Kwiecień Zuzanna Maria
Lasota Milena
Micek Jakub

Ozga Zuzanna

Reguła Filip Wojciech
Rusin Alan
Sudoł Amelia
Tyburczy Patryk

KLASA 2

Wychowawca: Elżbieta Rusin

Dziuba Miłosz
Grochala Nikola Maria
Kaczorowski Szymon Czesław
Kata Hubert
Kwaśnik Oliwia
Nowak Bartłomiej Janusz
Reguła Bartosz Piotr
Sobolewska Natalia
Wrona Amelia Maria

KLASA 3

Wychowawca: Bogusława Maciąg

Cudo Przemysław
Gola Oliwier
Kobylarz Dawid
Konsur Adam
Kurpisz Gabriela
Pruś Kacper
Puk Natalia
Puzio Jakub
Rosół Franciszek
Sobolewski Kamil

KLASA 4
Wychowawca: Małgorzata Bajek

Gawrońska Amelia Karolina
Jagoda Hubert
Kosek Kacper
Mokrzycka Marcelina
Wiącek Adam
Wit Wiktor

KLASA 5
Wychowawca: Wiesława Jemioła

Drżał Sylwia
Kata Wiktoria Weronika
Konsur Mateusz
Kusik Julia
Puzio Amelia Maria
Wawrzonek Emilia
Żarkowska Milena

KLASA 6
Wychowawca: Paweł Kopeć

Grochola Bartosz
Jagoda Norbert Piotr
Konsur Edyta
Mazur Krzysztof Marek
Wiącek Paulina Anna

KLASA 7
Wychowawca: Martyna Rędzio

 Cudo Grzegorz
Dziuba Magdalena
Garbacki Dawid
Gawroński Kacper Filip
Kata Patrycja
Konefał Julia
Konsur Maksymilian
Kubiś Weronika
Puk Kacper Patryk
Reguła Monika Maria
Sobolewski Dawid
Stolarz Julia
Wawrzonek Kacper
Wiącek Iwona
Wiącek Katarzyna

KLASA 8
Wychowawca: Paweł Kopeć

Blat Adrian Patryk
Drapała Kacper
Drżał Filip
Jankowski Jakub
Jankowski Julia
Kaczorowska Martyna Dominika
Kasica Patryk
Konsur Małgorzata
Tyburczy Karolina
Wit Emilia Jadwiga