• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Archiwum

 

 

 

sierpień 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Odwiedziny

Dzisiaj503
Ostatni tydzień4534
Ostatni miesiąc6327
Łącznie1558017

 

 

 

Wykaz absolwentów ośmioletniej Szkoły Podstawowej w Lipnicy

Rok szkolny 2019/2020 (rok urodzenia absolwentów 2005)

  1. Mazur Mateusz Karol
    2. Siębor Wiktor
    3. Starub Aleksandra
    4. Szypuła Marcin Franciszek
    5. Wawrzonek Szymon Paweł
    6. Wiącek Mateusz 

Wykaz absolwentów ośmioletniej Szkoły Podstawowej w Lipnicy

Rok szkolny 2018/2019 (rok urodzenia absolwentów 2004 i 2005)

  1. Grądzka Alicja
  2. Konefał Mateusz
  3. Kopeć Paulina
  4. Nowak Martyna
  5.  Płaza Kamil
  6. Stolarz Kinga
  7. Szypuła Julia Anna
  8. Wawrzonek Eliza Łucja
  9. Wawrzonek Natalia Agnieszka
  10. Węglarz Wiktoria Zuzanna
  11. Wiącek Paweł Jan

    Wykaz absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipnicy

    Rok szkolny 2015/2016 (rok urodzenia absolwentów 2003 i 2004)

    1. Jagoda Daniel
    2. Konsur Emilia
    3. Konsur Krzysztof
    4. Kosiorowska Oliwia Weronika
    5. Kubiś Magdalena
    6. Miśkiewicz Kinga
    7. Mokrzycka Karolina
    8. Pisarczyk Katarzyna Anna
    9. Puk Paulina Maria
    10. Rudna Wiktoria Maria
    11. Sobolewski Maciej
    12. Tereba Kacper
    13. Tereba Kinga
    14. Tęcza Dorota Małgorzata
    15. Węglarz Adam
    16. Wiącek Jakub
    17. Wiącek Magdalena


    Rok szkolny 2014/2015 (rok urodzenia absolwentów 2002)

    1. Antosz Katarzyna Anna
    2. Drapała Łukasz
    3. Drapała Mateusz Kazimierz
    4. Garbacki Stanisław
    5. Jagoda Arkadiusz Tadeusz
    6. Kaczorowska Wioleta Aneta
    7. Konefał Eryk
    8. Micek Dominik Sebastian
    9. Rusin Diana
    10. Wiącek Łukasz
    11. Wilczyńska Kinga

    Rok szkolny 2013/2014 (rok urodzenia absolwentów 2001)


    1. Bajek Krzysztof
    2. Bajek Wiktoria
    3. Paluszek Krystian
    4. Pater Robert
    5. Pater Ryszard
    6. Puk Jagoda Katarzyna
    7. Reguła Eryk
    8. Rodzeń Aleksandra Kinga
    9. Rudny Maksymilian Jan
    10. Sobolewska Anna
    11. Wiącek Dawid
     

    Rok szkolny 2012/2013 (rok urodzenia absolwentów 2000)

    1.     Drapała Michał Jan
    2.     Jagoda Łucja
    3.     Kaczorowski Ryszard Stanisław
    4.     Konsur Jarosław
    5.     Konsur Karolina
    6.     Kosek Jakub Andrzej
    7.     Micek Klaudia Maria
    8.     Nowak Daniel Janusz
    9.     Pisarczyk Jakub Adam
    10.   Reguła Paweł Jan
    11.   Rodzeń Sebastian Filip
    12.   Sziffer Michał Dominik
    13.   Tereba Damian Marek
    14.   Tereba Karolina Magdalena
    15.   Węglarz Gabriela Stanisława
    16.   Węglarz Paweł Jan
    17.   Wiącek Michał
    18.   Wilczyński Kacper


    Rok szkolny 2011/2012 (rok urodzenia absolwentów 1999)

    1.     Antosz Mateusz Paweł
    2.     Kasica Robert
    3.     Konefał Natalia Dominika
    4.     Kwaśnik Arkadiusz
    5.     Kopeć Monika
    6.     Kosek Marcin Jan
    7.     Konsur Szymon
    8.     Jaskot Natalia
    9.     Puk Kamil Krzysztof
    10.   Róg Katarzyna
    11.   Sobolewski Bartłomiej
    12.   Sobolewski Jarosław
    13.   Tęcza Michał
    14.   Węglarz Marcin
    15.   Wolak Natalia Anna


    Rok szkolny 2010/2011 (rok urodzenia absolwentów 1998)

    1.     Bajek Paweł
    2.     Garbacki Paweł Amadeusz
    3.     Jachyra Klaudia Anna
    4.     Jagoda Gabriela
    5.     Jemioła Piotr Stanisław
    6.     Kasica Andrzej
    7.     Kopeć Dawid
    8.     Kopeć Krzysztof Piotr
    9.     Książek Klaudia
    10.   Maciąg Jolanta
    11.   Róg Łukasz
    12.   Siębor Dawid
    13.   Tylutki Artur
    14.   Węglarz Anna Maria
    15.   Węglarz Magdalena Stanisława
    16.   Wilczyński Krzysztof


    Rok szkolny 2009/2010 (rok urodzenia absolwentów 1997)

    1.     Bajek Piotr
    2.     Blat Artur
    3.     Jagoda Jakub
    4.     Konefał Andrzej
    5.     Konefał Barbara
    6.     Konefał Marcin
    7.     Konsur Dawid Piot
    8.     Kopeć Grzegorz
    9.     Kuraś Karol
    10.   Kwaśnik Krzysztof
    11.   Miśkiewicz Tomasz
    12.   Paluszek Beata Agnieszka
    13.   Płaza Mateusz
    14.   Węglarz Zofia
    15.   Węglarz Grzegorz Wiktor
    16.   Wilczyński Łukasz
    17.   Wrona Krzysztof
    18.   Zdeb Michał


    Rok szkolny 2008/2009 (rok urodzenia absolwentów 1996)

    1.     Garbacka Kinga
    2.     Gil Ewa Aneta
    3.     Kochanowicz Piotr
    4.     Konefał Rafał Ryszard
    5.     Konsur Łukasz
    6.     Kosek Wojciech Antoni
    7.     Książek Paulina
    8.     Nadborski Emilia
    9.     Panek Paweł
    10.   Rodzeń Dominik Wojciech
    11.   Rusin Wojciech Józef
    12.   Tęcza Agata Marta
    13.   Tęcza Edyta Izabela
    14.   Trznadel Tomasz Patryk
    15.   Wrona Wojciech
    16.   Zdeb Grzegorz


    Rok szkolny 2007/2008 (rok urodzenia absolwentów 1995)

    1.     Borucińska Karolina Barbara
    2.     Kasica Małgorzata
    3.     Pater Mariusz Stanisław
    4.     Płaza Dominika
    5.     Tyburcza Agnieszka Maria
    6.     Tylutki Tomasz
    7.     Węglarz Agnieszka Karolina
    8.     Węglarz Joanna
    9.     Wolak Mariusz


    Rok szkolny 2006/2007 (rok urodzenia absolwentów 1994)

    1.     Garbacka Dominika
    2.     Jarosz Agata
    3.     Konefał Agata Karolina
    4.     Kopeć Andrzej
    5.     Kwaśnik Andrzej
    6.     Miśkiewicz Marek
    7.     Ozga Krzysztof
    8.     Paluszek Kamil Rafał
    9.     Płaza Anna Kinga
    10.   Straub Paweł
    11.   Żarkowska Paulina


    Rok szkolny 2005/2006 (rok urodzenia absolwentów 1993)

    1.     Drapała Izabela
    2.     Drapała Marzena
    3.     Kałafut Natalia Sandra
    4.     Konefał Łukasz
    5.     Konsur Damian
    6.     Kwaśnik Ewelina
    7.     Nizioł Edyta
    8.     Nowak Elżbieta
    9.     Panek Grzegorz
    10.   Płaza Sebastian
    11.   Puk Justyna
    12.   Puk Marcelina
    13.   Reguła Adrian
    14.   Rusin Sebastian
    15.   Siębor Robert
    16.   Sobolewski Andrzej
    17.   Wawrzonek Marta
    18.   Węglarz Piotr


    Rok szkolny 2004/2005 (rok urodzenia absolwentów 1992)

    1.     Bieleń Patryk
    2.     Drapała Barbara
    3.     Garbacka Magdalena
    4.     Gołąbek Anna Maria
    5.     Jarosz Kamil
    6.     Konefał Dominika
    7.     Konefał Karolina Małgorzata
    8.     Kotas Paulina
    9.     Książek Wioletta Dorota
    10.   Kwaśnik Mateusz
    11.   Kwaśnik aulina Stanisława
    12.   Maciąg Aneta Bogusława
    13.   Nowak Alicja
    14.   Reguła Daniel
    15.   Sobolewska Sabina Ewa
    16.   Sziffer Paweł
    17.   Warzonek Grzegorz Kazimierz
    18.   Żarkowska Małgorzata


    Rok szkolny 2003/2004 (rok urodzenia absolwentów 1991)

    1.     Drapała Anna
    2.     Drzał Katarzyna Izabela
    3.     Gołąbek Wojciech
    4.     Jagoda Krzysztof
    5.     Jemioła Ewa Magdalena
    6.     Konefał Anna Barbara
    7.     Kopeć Anna
    8.     Kwaśnik Justyna
    9.     Paluszek Patryk Jarosław
    10.   Panek Joanna
    11.   Pater Tomasz Stefan
    12.   Plizga Katarzyna
    13.   Płaza Łukasz
    14.   Puk Marek Tomasz
    15.   Reguła Paulina Anna
    16.   Rusin Elżbieta
    17.   Rusin Natalia
    18.   Siębor Anna Maria
    19.   Tylutki Grzegorz Łukasz
    20   Wilczyński Grzegorz
    21.   Wolak Adam Wojciech
    22.   Wolak Paulina Maria


    Rok szkolny 2002/2003 (rok urodzenia absolwentów 1990)

    1.     Drapała Stanisław
    2.     Dul Małgorzata
    3.     Garbacka Ewelina
    4.     Jarosz Grzegorz
    5.     Kochanowicz Patrycja
    6.     Konefał Natalia
    7.     Konefał Wioletta
    8.     Kopeć Justyna
    9.     Kuraś Kacper
    10.   Kurdziel Renata
    11.   Mroczka Tomasz
    12.   Puk Paulina
    13.   Rusin Marta Katarzyna
    14.   Sobolewska Paulina
    15.   Straub Grzegorz
    16.   Wargacki Adam
    17.   Wiącek Wiesław
    18.   Wit Joanna Maria


    Rok szkolny 2001/2002 (rok urodzenia absolwentów 1989)

    1.     Drapała Barbara
    2.     Garbacki Grzegorz
    3.     Garbacka Sylwia
    4.     Jamróz Justyna
    5.     Jaskot Paulina
    6.     Jemioła Katarzyna Anna
    7.     Nizioł Paweł Grzegorz
    8.     Ozga Joanna
    9.     Panek Ewelina Anna
    10.   Plizga Justyna
    11.   Płaza Alicja
    12.   Puk Agnieszka
    13.   Rusin Krzysztof
    14.   Siębor Justyna
    15.   Trznadel Krzysztof Mariusz
    16.   Wilczyńska Beata
    17.   Wit Elżbieta


    Rok szkolny 2000/2001 (rok urodzenia absolwentów 1988)

    1.     Drapała Adam
    2.     Gola Arkadiusz
    3.     Grądzka Marzena
    4.     Jarosz Robert
    5.     Jaskot Katarzyna
    6.     Konefał Krzysztof
    7.     Koniarz Łukasz
    8.     Kwaśnik Damian
    9.     Ozga Paweł
    10.   Panek Tomasz
    11.   Rusin Magdalena
    12.   Rusin Mateusz
    13.   Samojedny Elżbieta
    14.   Tyburczy Karol
    15.   Żarkowska Alina
    16.   Żarkowska Monika


    Rok szkolny 1999/2000
    Absolwenci szkoły ośmioklasowej (rok urodzenia absolwentów uczniów 1985)

    1.     Bieleń Justyna
    2.     Drapała Agnieszka
    3.     Drapała Magdalena Anna
    4.     Drapała Mariusz
    5.     Gołąbek Grzegorz
    6.     Kotas Tomasz
    7.     Kobylarz Agnieszka
    8.     Kusik Damian
    9.     Mroczka Anna
    10.   Nowak Wiesław Jan
    11.   Rusin Beata
    12.   Rzeszut Magdalena
    13.   Tęcza Adam
    14.   Trznadel Paweł
    15.   Wiącek Grzegorz
    16.   Żarkowska Wioletta Maria


    Absolwenci szkoły sześcioletniej (rok urodzenia absolwentów 1987)

    1.     Drapała Maria
    2.     Drapała Mateusz
    3.     Garbacka Paulina
    4.     Jemioła Kamil
    5.     Kwaśnik Łukasz
    6.     Maciąg Janusz
    7.     Panek Michał
    8.     Puk Monika
    9.     Reguła Edyta
    10.   Reguła Ewelina
    11.   Tyburczy Filip

    Rok szkolny 1998/1999
    Absolwenci szkoły sześcioletniej (rok urodzenia absolwentów 1986)

    1.     Drapała Elżbieta
    2.     Drapała Joanna
    3.     Giza Natalia
    4.     Golis Wiesław
    5.     Grądzka Elżbieta
    6.     Grądzki Tomasz
    7.     Ozga Zenon
    8.     Panek Łukasz
    9.     Płaza Dorota
    10.   Wiącek Wioletta
    11.   Wit Kamil

    Rok szkolny 1997/1998
    Absolwenci szkoły ośmioklasowej(rocznik 1984)


    1.     Drapała Adam
    2.     Dul Magdalena
    3.     Hopek Sławomir
    4.     Kotas Monika
    5.     Kurdziel Barbara
    6.     Kwaśnik Małgorzata
    7.     Miśkiewicz Janusz
    8.     Mroczka Michał
    9.     Puk Krzysztof
    10.   Panek Tomasz
    11.   Reguła Grzegorz
    12.   Rusin Edyta
    13.   Sito Adam
    14.   Sobolewski Krzysztof
    15.   Węglarz Justyna
    16.   Wit Justyna
    17.   Wit Marta