• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Liga Fizyków

Archiwum

 

 

 

luty 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Odwiedziny

Dzisiaj473
Ostatni tydzień7491
Ostatni miesiąc40415
Łącznie1388248

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach organizowanych na terenie szkoły. Uczestniczą również w różnych konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych i innych organizowanych poza szkołą zajmując w nich czołowe miejsca.


Rok szkolny 2014/2015

Wykaz osiągnięć uczniów w konkursach, przeglądach opracowany przez dyrektora szkoły w załączniku

 

Rok szkolny 2013/2014

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

Wojewódzki Festiwal Pieśni Religijnej w kategorii klas IV - VI

Duet w składzie: Wiktoria Bajek kl. VI, Dorota Tęcza kl. IV - II miejsce

2

Wojewódzki Festiwal Pieśni Religijnej w kategorii klas IV - VI

Tęcza Dorota kl. IV - II miejsce

3

XII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim

Zespół w składzie: Krzysztof Bajek kl. V, Wiktoria Bajek kl. V, Anna Sobolewska kl. V, Jagoda Puk kl. V, Katarzyna Pisarczyk kl. IV, Magdalena Wiącek kl. IV - III miejsce


4

XII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim

Tęcza Dorota kl. IV kl. VI - III miejsce


5

IV Międzypowiatowy Konkurs "Literatura i Dzieci"- kategoria piosenka

Tęcza Dorota kl. IV - wyróżnienie


6

Gminne rozrywki w piłce ręcznej chłopców

Drużyna chłopców kl. IV - VI - III miejsce


7

Gminne rozrywki w piłce nożnej

Drużyna chłopców kl. IV - VI - IV miejsce


8

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2013"

Grądzka Alicja kl. III - II miejsce
Kinga Stolarz kl. III - wyróżnienie


9

VIII edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"- kategoria praca literacka

Rusin Diana - kl. V- laureat
Antosz Katarzyna - kl. V - laureat
Maksymilian Rudny - kl. VI- laureat
Mokrzycka Karolina - kl. IV- wyróżnienie
Kosiorowska Oliwia - kl. IV- wyróżnienie


10

VIII edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"- kategoria praca plastyczna

Antosz Katarzyna - kl. V - laureat


11

XI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej - Wólka Niedźwiedzka - kategoria solista

Tęcza Dorota kl. IV kl. VI - II miejsce


12

Ogólnopolski Konkurs "Newsletter SKO"

SKO Lipnica - nagroda w postaci bonów prezentowych o wartości 300 zł


13

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas III

Szypuła Julia kl. III - I miejsce


14

IX Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze

Konsur Małgorzata - kl. I - II miejsce
Garbacki Dawid kl. O - wyróżnienie
Drapała Łukasz kl. V - wyróżnienie
Węglarz Adam kl. IV - wyróżnienie
Konsur Emilia kl. V - wyróżnienie


15

XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Szopka Betlejemska w Oczach Dziecka"

Mokrzycka Karolina kl. IV - II miejsce


16

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - skok w dal

Pater Robert kl. VI - II miejsce


17

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - skok w dal

Pater Robert kl. VI - II miejsce


18








Rok szkolny 2012/2013

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Na misyjnym szlaku" w Hucie Komorowskiej

Dorota Tęcza kl. III - I miejsce

2

XI Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim

Dorota Tęcza kl. III - I miejsce

3

XI Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim

Zespół w składzie: Krzysztof Bajek kl. V, Wiktoria Bajek kl. V, Anna Sobolewska kl. V, Jagoda Puk kl. V, Karolina Tereba kl. VI, Karolina Konsur kl. VI - I miejsce

4

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bezpieczne wakacje 2012" - etap powiatowy

Julia Szypuła kl. II - III miejsce

5

II etap Ogólnopolskiego Konkursu na "Blog miesiąca" - kategoria: "Najbardziej lubiane blogi"

SKO Lipnica-I miejsce

6

etap krajowy Konkursu Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2011/2012 - głosowanie internautów

SKO Lipnica-I miejsce i nagroda specjalna

7

VII edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"

Diana Rusin - kl. VI- laureat
Michał Sziffer - kl. VI - laureat
Jakub Pisarczyk - kl. VI- laureat
Katarzyna Antosz - kl. IV- wyróżnienie
Eryk Reguła - kl. V- wyróżnienie

8

X Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria recytacja

Wioleta Kaczorowska - kl. IV- I miejsce
Karolina Mokrzycka - kl. III - I miejsce

9

X Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria prezentacja multimedialna

Diana Rusin - kl. IV- I miejsce
Katarzyna Antosz - kl. IV - wyróżnienie

10

X Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria praca plastyczna

Katarzyna Pisarczyk - kl. III - III miejsce

11

I Gminny Konkurs Językowy "Master of English"

Łucja Jagoda - kl. VI - wyróżnienie

12

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Dbamy o nasze ciało, by formę zawsze trzymało"

Katarzyna Antosz - kl. IV - nagroda

13

Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze

Mateusz Wiącek - kl. I - wyróżnienie
Patrycja Kata kl. O - wyróżnienie

14

IX Powiatowy Konkurs Ekologiczny "ABC ekologii"

Dorota Tęcza - kl. III - wyróżnienie

15

Gminne Igrzyska w LA

Robert Pater kl. V- bieg na 60 m - IV miejsce
Kinga Wilczyńska kl. IV- bieg na 600 m - I miejsce
Paweł Węglarz kl. VI- bieg na 1000 m - III miejsce
Sebastian Rodzeń kl. VI- bieg na 600 m - I miejsce
Łucja Jagoda kl. VI- rzut piłką palantową - I miejsce
Jakub Kosek kl. VI- rzut piłką palantową - I miejsce

16

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe

Garbacki Stanisłąw kl. IV - III miejsce
Kinga Wilczyńska kl. IV - I miejsce
Diana Rusin kl. IV - IV miejsce
Ryszard Kaczorowski kl. VI - IV miejsce

17

Gminne Zawody w piłce nożnej

Drużyna w składzie: Michał Wiącek, Ryszard Kaczorowski, Paweł Reguła, Michał Drapała, Damian Tereba, Jakub Kosek, Jakub Pisarczyk, Kacper Wilczyński, Paweł Węglarz, Sebastian Rodzeń - kl. VI, Robert Pater, Eryk Reguła - kl. V, Stanisław Garbacki - kl. IV - III miejsce

18

Gminne Zawody w piłce ręcznej

Drużyna w składzie: Michał Wiącek, Ryszard Kaczorowski, Paweł Reguła, Michał Drapała, Damian Tereba, Jakub Kosek, Jakub Pisarczyk, Kacper Wilczyński, Paweł Węglarz, Sebastian Rodzeń - kl. VI, Robert Pater, Eryk Reguła - kl. V, Stanisław Garbacki - kl. IV - II miejsce

19

Gminne Zawody w tenisie stołowym - kategoria chłopcy

Drużyna w składzie: Paweł Reguła, Paweł Węglarz, Jakub Kosek - kl. VI - I miejsce

20

Gminne Zawody w tenisie stołowym - kategoria dziewczęta

Drużyna w składzie: Łucja Jagoda, Klaudia Micek, Gabriela Węglarz - kl. VI - III miejsce

21

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Kinga Tereba kl. III - I miejsce
Paulina Puk kl. III - II miejsce
Adam Węglarz kl. III - III miejsce
Kacper Teraba kl. III - IV miejsce

22

I Gminny Konkurs Czytelniczy "Prymus"

Michał Wiącek - kl. VI - III miejsce

23

XV Ogólnopolski Turniej Pożarniczy "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny

Jakub Kosek kl. VI - II miejsce
Sebastian Rodzeń kl. VI - IV miejsce

24

IX Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne - kategoria: kartka świąteczna

Diana Rusin kl. IV - I miejsce
Karolina Konsur kl. VI - II miejsce
Wiktor Siębor kl. I - III miejsce
Julia Szypuła kl. II - III miejsce

25

V Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II - Myśli Człowieka

Martyna Nowak kl. II - II miejsce
Magdalena Kubiś kl. III - III miejsce

26

Ogólnopolski Konklurs "Zimowe Oszczędzanie z SKO"

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy - nagroda

27

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria dziewcząt

drużyna w składzie: Łucja Jagoda , Klaudia Micek , Gabriela Węglarz - kl. VI - III miejsce

28

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria chłopców

drużyna w składzie: Jakub Kosek, Paweł Węglarz, Paweł Reguła - kl. VI - I miejsce

29

Dekanalny Konkurs Liturgiczny "Taka jest nasza wiara"

Łucja Jagoda kl. VI - I miejsce
Kacper Wilczyński kl. VI - II miejsce

30

IV Gminny Konkurs Plastyczny "NAŁOGOM MÓWIĘ - NIE!"

Jagoda Puk kl. V - II miejsce
Diana Rusin kl. IV - wyróżnienie

31

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!" etap wojewódzki

Diana Rusin kl. IV - wyróżnienie

32

Gminny Konkurs Polonistyczny "Olimpiada dla Asa III klasa"

Dorota Tęcza kl. III - I miejsce
Katarzyna Pisarczyk kl. III - II miejsce
Karolina Mokrzycka kl. III - III miejsce

33

Gminny Konkurs Matematyczny "Olimpiada dla Asa III klasa"

Karolina Mokrzycka kl. III - III miejsce

34

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

zespół w składzie:
Kinga Miśkiewicz, Karolina Mokrzycka, Katarzyna Pisarczyk, Paulina Puk, Kinga Tereba, Daniel Jagoda, Maciej Sobolewski, Kacper Tereba, Adam Węglarz, Jakub Wiącek- kl. III
- I miejsce

35

VI Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię"

zespół w składzie:
Kosiorowska Oliwia, Kubiś Magdalena, Mokrzycka Karolina, Pisarczyk Katarzyna, Wiącek Magdalena - kl. III
- III miejsce

36

VI Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię"

zespół w składzie:
Konsur Karolina, Tereba Karolina - kl. VI, Bajek Krzysztof, Bajek Wiktoria, Puk Jagoda, Sobolewska Anna - kl. V
- II miejsce

37

VI Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię"

zespół w składzie: Kaczorowska Martyna, Kata Patrycja, Konsur Małgorzata, Tęcza Dominika, Tyburczy Karolina, Reguła Monika - oddziałał przedszkolny (kl. 0) - wyróżnienie

38

VI Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię"

Tęcza Dorota - kl. III - III miejsce

39

VI Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię"

Bajek Wiktoria - kl. V - II miejsce

40

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA - chłopców

drużyna w składzie: Drapała Michał, Kaczorowski Ryszard, Kosek Jakub, Wiącek Michał, Wilczyński Kacper - kl. VI, Pater Robert, Reguła Eryk - kl. V - I miejsce

41

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

zespół w składzie:
Kinga Miśkiewicz, Karolina Mokrzycka, Katarzyna Pisarczyk, Paulina Puk, Kinga Tereba, Daniel Jagoda, Maciej Sobolewski, Kacper Tereba, Adam Węglarz, Jakub Wiącek- kl. III
- I miejsce

42

Powiatowy Konkurs Czytelniczy Klas III "Z poezją Tuwima za pan brat"

Dorota Tęcza - kl. III - III miejsce

43

Wojewódzki Turniej Chłopców "Szczypiorniak na Orlikach"

drużyna w składzie: Drapała Michał, Kaczorowski Ryszard, Kosek Jakub, Paweł Reguła, Sebastian Rodzeń, Damian Tereba, Paweł Węglarz, Michał Wiącek , Wilczyński Kacper - kl. VI, Pater Robert, Reguła Eryk - kl. V, Stanisław Garbacki - kl. IV - IV miejsce

44

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

zespół w składzie:
Kinga Miśkiewicz, Karolina Mokrzycka, Katarzyna Pisarczyk, Paulina Puk, Kinga Tereba, Daniel Jagoda, Maciej Sobolewski, Kacper Tereba, Adam Węglarz, Jakub Wiącek- kl. III
- III miejsce

45

Konkurs Szkolnych Kas Oszczędności - region podkarpacko - lubelski

SKO - nagroda I stopnia

46

XVIII Wojewódzki Przegląd Młodych Form Teatralnych - kategoria piosenka

Dorota Tęcza - kl. III - II miejsce

47

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lasy Państwowe - zapraszamy"

Jakub Pisarczyk - kl. VI - wyróżnienie

48

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY - Projekt "Matematyka innego wymiaru" - kategoria klas IV - powiat

Diana Rusin kl. IV - I miejsce i 5 miejsce w województwie
Katarzyna Antosz kl. IV - II miejsce i 12 miejsce w województwie
Wioleta Kaczorowska kl. IV - III miejsce
Łukasz Wiącek kl. IV - IV miejsce

49

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY - Projekt "Matematyka innego wymiaru" - kategoria klas V - powiat

Anna Sobolewska kl. V - I miejsce

50

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY - Projekt "Matematyka innego wymiaru" - kategoria klas VI - powiat

Michał Wiącek kl. VI - I miejsce
Jakub Kosek kl. VI - III miejsce
Kacper Wilczyński kl. IV - 7 miejsce

51

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka jest dobra na wszystko" - kategoria zespół klas I - III

Zespół w składzie: Kubiś Magdalena, Kosiorowska Oliwia, Wiącek Magdalena kl. III - I miejsce

52

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka jest dobra na wszystko" - kategoria zespół klas IV - VI

Zespół w składzie: Antosz Katarzyna, Rusin Diana - kl. IV, Bajek Krzysztof, Puk Jagoda, Sobolewska Anna - kl. V, Konsur Karolina, Tereba Karolina - kl. VI- I miejsce

Rok szkolny 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

X Wojewódzki Przegląd Piosenki Patriotyczno - Religijnej

Michał Tęcza kl. VI - III miejsce

2

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Praca na Misjach"

zespół z kl. VI: Natalia Jaskot, Natalia Wolak, Katarzyna Róg -II miejsce

3

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Życie i działalność Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego"

Katarzyna Róg - kl. VI - II miejsce

4

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce - skok w dal

Katarzyna Róg - kl. VI - III miejsce

5

I Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej Kopcie 2011

Schola młodsza kl. II: Dorota Tęcza, Oliwia Kosiorowska, Katarzyna Pisarczyk, Karolina Mokrzycka -prezentacja

6

I Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej Kopcie 2011

Schola starsza kl. IV - VI: Wiktoria Bajek, Anna Sobolewska, Karolina Konsur, Natalia Jaskot, Natalia Wolak, Katarzyna Róg, Michał Tęcza -prezentacja

7

I etap Ogólnopolskiego Konkursu na "Blog miesiąca" - kategoria: "Najbardziej lubiane blogi"

SKO Lipnica-I miejsce

8

Konkurs Plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2011"

Wiktoria Bajek - kl. IV- wyróżnienie
Natalia Jaskot - kl. VI- wyróżnienie
Michał Tęcza - kl. VI - wyróżnienie

9

VI edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"

Katarzyna Róg - kl. VI- laureat
Michał Tęcza - kl. VI - laureat

10

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej"ABC Ekologii klas młodszych

Katarzyna Antosz - kl. III- I miejsce

11

VIII Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa"

Puk Jagoda - kl. IV- wyróżnienie

12

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

Kinga Wilczyńska - kl. III - III miejsce
Arkadiusz Kwaśnik - kl. VI - III miejsce

13

Gninne Indywidualne Mistrzostwa LA dziewcząt i chłopców

Łucja Jagoda- kl. V - II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Bartłomiej Sobolewski - kl. VI - I miejsce w biegu na 1000 m
Szymon Konsur - kl. VI - I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Monika Kopeć- kl. VI - I miejsce w biegu na 60 m
Katarzyna Róg - kl. VI - II miejsce w skoku w dal

14

Zawody Gminne w Piłce Ręcznej i Nożnej

II miejsce piłka ręczna i II miejsce piłka nożna
zespół w składzie: kl. VI - Mateusz Antosz, Szymon Konsur, Arkadiusz Kwaśnik, Bartłomiej Sobolewski, Marcin Kosek i kl. V- Jakub Kosek, Paweł Reguła, Damian Tereba, Paweł Węglarz

15

VII Powiatowy Konkurs na Ozdoby Choinkowe

Kacper Tereba - kl. II - II miejsce
Katarzyna Róg - kl. VI - wyróżnienie
Maciej Sobolewski - kl. II - wyróżnienie
Wiktoria Węglarz - kl. I - wyróżnienie
Paulina Kopeć - kl. I - wyróżnienie

16

XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii"

Katarzyna Róg - kl. VI - III miejsce

17

Gminny Konkurs Tenisa Stołowego - kategoria chłopców

Stanisław Garbacki - kl. III - I miejsce
Dominik Micek - kl. III - II miejsce
Łukasz Drapała - kl. III - IV miejsce

18

Gminny Konkurs Tenisa Stołowego - kategoria dziewcząt

Diana Rusin - kl. III - II miejsce
Katarzyna Antosz - kl. III - IV miejsce

19

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - kategoria dziewcząt

drużyna: Katarzyna Róg, Monika Kopeć i Natalia Jaskot - II miejsce

20

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - kategoria chłopcy

drużyna: Mateusz Antosz, Szymon Konsur i Paweł Węglarz - III miejsce

21

VI edycja konkursu pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołowie Młp.
"Nam Henryk Sienkiewicz patronuje" - kategoria: praca literacka:

Katarzyna Róg - I miejsce

22

IV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II "Myśli człowieka"

Karolina Mokrzycka kl. II - II miejsce

23

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

Jakub Kosek kl. V - I miejsce
Mateusz Antosz kl. VI - III miejsce

24

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy

Jakub Kosek kl. V - IV miejsce

25

VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Akcesoria Wielkanocne 2012

Karolina Mokrzycka - kl. III - wyróżnienie w kategorii pisanka
Wiktoria Węglarz - kl. I - wyróżnienie w kategorii stroik świąteczny
Katarzyna Antosz - kl. III - wyróżnienie w kategorii kartka świąteczna

26

Dekanalny etap XV Konkursu z Pismem Świętym w III Tysiąclecie

Katarzyna Róg kl. VI - I miejsce
Michał Tęcza kl. VI - wyróżnienie

27

Gminny Konkurs "Ruch na świeżym powietrzu" - kategoria recytacja

Wioleta Kaczorowska kl. III - I miejsce

28

Gminny Konkurs "Ruch na świeżym powietrzu" - kategoria ortograficzna

Katarzyna Antosz kl. III - I miejsce

29

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Konkursie "Baw się razem z nami"

drużyna z klasy III i II - III miejsce

30

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria solista klas I - III

Dorota Tęcza kl. II - II miejsce

31

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria solista oddział przedszkolny

Marcin Szypuła kl. 0 - wyróżnienie

32

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria solista klas IV - VI

Michał Tęcza kl. VI - II miejsce
Karolina Tereba kl. V - III miejsce

33

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria zespół oddziału przedszkolnego

zespół: Aleksandra Straub, Dominika Tęcza, Wiktor Siębor, Martyna Kaczorowska, Szymon Wawrzonek - III miejsce

34

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria zespół klas I - III

zespół: Oliwia Kosiorowska, Magdalena Kubiś, Karolina Mokrzycka, Katarzyna Pisarczyk, Diana Rusin - II miejsce

35

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria zespół klas I - III

zespół: Katarzyna Antosz, Grądzka Alicja, Kaczorowska Alicja, Szypuła Kinga, Wilczyńska Kinga - wyróżnienie

36

V Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria zespół klas IV - VI

zespół: Anna Sobolewska, Jagoda Puk, Aleksandra Rodzeń, Wiktoria Bajek - III miejsce

37

Konkurs Szkolnych Kas Oszczędności - rejon podkarpacko - lubelski

SKO - I miejsce

Rok szkolny 2010/2011

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

Gminne Indywidualne Mistrzostwa w LA

Róg Katarzyna kl. V - skok w dal - II miejsce
Gabriela Jagoda kl. VI - bieg na 60 m - II miejsce
Bajek Paweł kl. VI - rzut piłeczką palantową - II miejsce
Jaskot Natalia kl. V - skok w dal - III miejsce
Bartłomiej Sobolewski kl. VI - bieg na 1000 m - III miejsce
Kasica Andrzej kl. VI - bieg na 60 m - III miejsce
Kwaśnik Arkadiusz kl. V - bieg na 1000 m - IV miejsce
Jagoda Łucja kl. IV - rzut piłeczką palantową - IV miejsce

2

Międzyszkolny Konkurs plastyczny "NA ZAMBIJSKIEJ ZIEMI"

Garbacki Paweł kl. VI -III miejsce

3

Powiatowy Konkurs Wiedzowy "Świeć przykładem na drodze"

Maciąg Jolanta kl. VI - I miejsce
Jemioła Piotr - kl. VI - wyróżnienie
Jachyra Klaudia - kl. VI - wyróżnienie
Kopeć Dawid - kl. VI - wyróżnienie
Róg Katarzyna - kl. V - wyróżnienie

4

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczne wakacje"

Mokrzycka Karolina kl. I - wyróżnienie
Nowak Daniel - kl. IV - wyróżnienie

5

V edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"
- kategoria: praca literacka

Róg Katarzyna - I miejsce

6

V edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"
- kategoria: prezentacja multimedialna

Jemioła Piotr - III miejsce

7

III Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Zespół w składzie: Rusin Diana kl. II, Antosz Katarzyna kl. II, Sobolewska Anna kl. III, Bajek Wiktoria kl. III, Tęcza Dorota kl. I, Puk Jagoda kl. III - I miejsce

8

IX Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria recytacja

Kaczorowska Wioleta - kl. II- II miejsce
Karolina Mokrzycka - kl. III - I miejsce

9

IX Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria prezentacja multimedialna

Jemioła Piotr - kl. VI- II miejsce
Antosz Mateusz - kl. V - wyróżnienie

10

IX Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria poezja śpiewana

Tereba Karolina - kl. IV - I miejsce

11

Konkurs organizowany przez Okręgowe Muzeum w Rzeszowie
"Zaprojektuj swój pieniądz, bankomat lub monetę"

Sobolewski Maciej - kl. I - wyróżnienie

12

Konkurs Plastyczny "BAWIĘ SIĘ O KAŻDEJ PORZE ROKU"

Pisarczyk Katarzyna - kl. I - nagroda

13

Gminne Zawody w Piłce Nożnej

Zespół w składzie: Bajek Paweł, Jemioła Piotr, Kasica Andrzej, Kopeć Dawid, Kopeć Krzysztof, Róg Łukasz, Wilczyński Krzysztof, Tylutki Artur - kl. VI, Kwaśnik Arkadiusz kl. V- II miejsce

14

Gminne Zawody w Piłce Ręcznej

Zespół w składzie: Bajek Paweł, Jemioła Piotr, Kasica Andrzej, Kopeć Dawid, Kopeć Krzysztof, Garbacki Paweł, Róg Łukasz, Wilczyński Krzysztof, Tylutki Artur - kl. VI, Kwaśnik Arkadiusz kl. V- I miejsce

15

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii"

Antosz Katarzyna - kl. II - wyróżnienie
Wiącek Dawid - kl. III - wyróżnienie

16

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

Zespół w składzie: Bajek Paweł, Jemioła Piotr, Kasica Andrzej, Kopeć Dawid, Kopeć Krzysztof, Garbacki Paweł, Róg Łukasz, Wilczyński Krzysztof, Tylutki Artur - kl. VI, Kwaśnik Arkadiusz kl. V- IV miejsce

17

VI Powiatowy Konkurs na Ozdoby Choinkowe

Róg Łukasz - kl. VI - I miejsce
Puk Jagoda - kl. II - I miejsce
Wilczyński Krzysztof - kl. VI - II miejsce

18

V Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i młodzieży
"Kartka do Betlejem"

Kasica Andrzej - kl. VI - I miejsce

19

I Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży

Kasica Andrzej - kl. VI - IV miejsce
Jemiołą Piotr - kl. VI - V miejsce
Węglarz Gabriela - kl. VI - V miejsce

20

Gminny Turniej Tenisa stołowego dla klas IV - VI kategoria: chłopcy

Drużyna w składzie: Róg Łukasz, Kopeć Dawid, Bajek Paweł - kl. VI - II miejsce

21

Gminny Turniej Tenisa stołowego dla klas IV - VI kategoria: dziewczęta

Drużyna w składzie: Róg Katarzyna, Kopeć Monika, Jaskot Natalia - kl. V - III miejsce

22

Ogólnopolski Konkurs SKO "Blog miesiąca"

SKO - I miejsce

23

Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii"

Tęcza Michał kl. V - III miejsce

24

Ogólnopolski Turniej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny

Kosek Jakub kl. IV - I miejsce

25

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II "Myśli człowieka"

Tęcza Dorota kl. I - I miejsce
Tęcza Michał kl. V - II miejsce

26

Ogólnopolski Turniej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap powiatowy

Kosek Jakub kl. IV - IV miejsce

27

Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" - etap gminny

zespół w składzie Jemioła Piotr, Kasica Andrzej, Róg Łukasz - kl. VI - I miejsce

28

Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" - etap powiatowy

zespół w składzie Jemioła Piotr, Kasica Andrzej, Róg Łukasz - kl. VI - II miejsce

29

Powiatowy Konkurs na Ludowe Akcesoria wielkanocne

Puk Paulina kl. III - wyróżnienie
Tereba Kacper kl I - wyróżnienie

30

Dekanalny Konkurs "z Biblią w Trzecie Tysiąclecie"

Kasica Andrzej kl. VI - III miejsce

31

II Gminny Konkurs Plastyczny "Nałogom mówię NIE"

Jemioła Piotr kl. VI - wyróżnienie

32

II Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moje spotkanie z przyrodą"

Wilczyński Kacper kl. IV - wyróżnienie

33

Gminny Konkurs "Zdrowo i sportowo" - kategoria ortografia

Sobolewska Anna kl. III - II miejsce
Antosz Katarzyna kl. II - wyróżnienie

34

Gminny Konkurs "Zdrowo i sportowo" - kategoria plastyczna

Rusin Diana kl. II - II miejsce
Pisarczyk Katarzyna kl. I - wyróżnienie

35

Gminny Konkurs "Zdrowo i sportowo" - kategoria recytacja

Mokrzycka Karolina kl. I - III miejsce
Kaczorowska Wioleta kl. II - wyróżnienie

35

Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria solista

Tęcza Dorota kl. I - I miejsce
Tereba Karolina kl. VI - II miejsce
Szypuła Julia kl. 0 - II miejsce
Tęcza Michał kl. V - III miejsce

36

Gminny Festiwal Piosenki dziecięcej "Śpiewam, bo lubię" - kategoria zespół

Zespół w składzie: Tęcza Dorota kl. I, Antosz Katarzyna, Rusin Diana kl. II, Bajek Wiktoria, Sobolewska Anna, Puk Jagoda kl. III - I miejsce
Zespół składzie: Grądzka Alicja, Szypuła Julia, Wawrzonek Eliza, Wawrzonek Natalia, Węglarz Wiktoria, Micek Hubert oddział przedszkolny - II miejsce

37

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Drzewo - Pomnik" - kategoria grafika

Garbacki Paweł kl. VI - I miejsce

38

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO (region lubelski)

nagroda II stopnia

39

Gminny Konkurs pn. "Olimpiada dla Asa - III klasa" - kategoria polonistyczna

Rudny Maksymilian kl. III- I miejsce
Reguła Eryk - kl. III - III miejsce

39

Gminny Konkurs pn. "Olimpiada dla Asa - III klasa" - kategoria matematyczna

Rudny Maksymilian kl. III- wyróżnienie

Rok szkolny 2009/2010

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - kategoria recytacja dla uczniów klas 4 - 6

Michał Tęcza kl. IV - wyróżnienie

2

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - praca plastyczna dla uczniów klas 4 - 6

Blat Artur kl. VI -wyróżnienie

3

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - kategoria pieśni patriotycznej klas 1 - 3 "solista"

Sobolewska Anna kl. II - I miejsce
Karolina Tereba - kl. III - II miejsce

4

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - kategoria pieśni patriotycznej klas 4 - 6 "solista"

Węglarz Magdalena kl. V - III miejsce
Kasica Andrzej - kl. V - wyróżnienie

5

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - kategoria pieśni patriotycznej klas 1 - 3 "zespół"

zespół w składzie: Anna Sobolewska, Katarzyna Antosz, Diana Rusin, Wioletta Kaczorowska, Dominik Micek oraz Stanisław Garbacki - III miejsce
zespół w składzie: Gabriela Węglarz, Karolina Tereba, Karolina Konsur, Sebastian Rodzeń, Michał Drapała i Łucja Jagoda - wyróżnienie

6

Gminny Konkurs "PAMIĘĆ HISTORII ŻYJE W NAS" - kategoria pieśni patriotycznej klas 4 - 6 "zespół"

zespół w składzie: Artur Blat, Barbara Konefał, Karol Kuraś, Sylwia Nadborski - I miejsce
zespół w składzie: Marcin Konefał, Dawid Konsur, Zofia Węglarz - III miejsce

7

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej - kategoria klas 1 - 3

Anna Sobolewska, kl. II - III miejsce

8

Powiatowy Festiwal Piosenki o zdrowiu - kategoria klas 1 - 3 "zespół"

zespół w składzie: Karolina Tereba, Karolina Konsur, Anna Sobolewska, Diana Rusin - III miejsce

9

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Indywidualne biegi przełajowe klas 3-4

Monika Kopeć, kl. IV - II miejsce

10

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - sztafetowe biegi przełajowe

zespół uczniów z kl. IV - VI - IV miejsce

11

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Ind. Mistrz w Lekkoatletyce, bieg na 60 m.- kategoria: chłopcy

Miśkiewicz Tomasz, kl. VI - II miejsce

12

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Ind. Mistrz w Lekkoatletyce, bieg na 60 m.- kategoria: chłopcy

Andrzej Konefał, kl. VI - III miejsce

13

Wojewódzki Konkurs kategoria "Kapliczka Św. Huberta"

Piotr Jemioła, kl. V - wyróżnienie
Łukasz Róg, kl. V - wyróżnienie
Krzysztof Wilczyński, kl. V - wyróżnienie

14

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki - kategoria klas 4 - 6 szkół podstawowych

Beata Paluszek, kl. VI - III miejsce
Mateusz Płaza, kl. VI -VII miejsce

15

IV edycja konkursu pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołowie Młp. "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje" - kategoria: Prezentacja multimedialna na temat: "Czy wiesz, że ... zbiór ciekawostek związanych z Sienkiewiczem".

Jemioła Piotr, kl. V - I miejsce

16

IV edycja konkursu pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołowie Młp. "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje" - kategoria: Praca literacka: "Muzyczne marzenia wiejskiego chłopca - pamiętnik Janka Muzykanta".

Róg Łukasz, kl. V - I miejsce
Blat Artur, kl. VI -II miejsce
Konefał Barbara, kl. VI -III miejsce

17

V Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze 2009

Paulina Puk, kl."0" - I miejsce w kategorii: Ozdoby Choinkowe
Piotr Jemioła, kl. V - I miejsce w kategorii: Ozdoby Choinkowe
Katarzyna Pisarczyk, kl. "0"-

Wyróżnienie I Stopnia
Karolina Konsur, kl. III- Wyróżnienie Współczesności
Dawid Siębor, kl. V - Wyróżnienie I Stopnia
Dawid Kopeć, kl. V - Wyróżnienie I Stopnia
Wyróżnienie II stopnia:

Piotr Bajek -kl. VI, Magdalena Węglarz- kl. V, Krzysztof Wrona- kl. VI, Paweł Garbacki- kl. V, Artur Blat -kl. VI, Paweł Bajek -kl. V, Artur Tylutki -kl. V, Mateusz Płaza -kl. VI, Beata Paluszk -kl. VI, Dawid Konsur -kl. VI, Karol Kuraś -kl. VI, Barbara Konefał -kl. VI, Jagoda Puk -kl. II, Krystian Paluszek -kl. II, Dorota Tęcza -kl. 0, Krzysztof Konsur -kl. 0, Emilia Konsur -kl. 0, Jakub Wiącek -kl. 0, Łukasz Drapała -kl. I, Katarzyna Antosz -kl. I, Wioleta Kaczorowska -kl. I, Diana Rusin -kl. I, Michał Wiącek, Jakub Kosek -kl. III, Daniel Nowak -kl. III, Karolina Tereba -kl. III, Łukasz Róg -kl. V, Szymon Konsur -kl. IV

18

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: chłopcy

Publiczna Szkoła Podstawowa - I miejsce

19

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: dziewczęta

Publiczna Szkoła Podstawowa - I miejsce

20

Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: chłopcy

Paweł Węglarz, kl. III - I miejsce
Paweł Reguła, kl. III - II miejsce
Sebastian Rodzeń, kl. III - V miejsce

21

Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: dziewczęta

Łucja Jagoda, kl. III - II miejsce
Gabriela Węglarz, kl. III - IV miejsce




22

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: chłopcy

Publiczna Szkoła Podstawowa - II miejsce

23

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: dziewczęta

Publiczna Szkoła Podstawowa - I miejsce

24

II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II "Myśli człowieka"

Michał Wiącek - kl. III - II miejsce

25

Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego - kategoria: dziewczęta

Publiczna Szkoła Podstawowa - V miejsce

26

VI Powiatowy Konkurs na Ludowe Akcesoria Wielkanocne 2010

Katarzyna Pisarczyk, kl. "0" - II miejsce w kategorii: Stroik z pisankami
Emilia Konsur, kl. "0" - III miejsce w kategorii: Pisanka
Dawid Konsur, kl. VI - III miejsce w kategorii: Pisanka
Karolina Konsur, kl. III - III miejsce w kategorii: Pisanka w zielonej bibułce
Karolina Konsur, kl. III - wyróżnienie I stopnia w kategorii: Żółta pisanka w otoczeniu wikliny i kwiatów z bibuły
Michał Drapała, kl. III - wyróżnienie I stopnia w kategorii: Baranek

Wyróżnienie: Jakub Wiącek - kl. "0", Dorota Tęcza - kl. "0", Magdalena Wiącek - kl. "0" ,Mateusz Konefał - kl. "0", Kacper Tereba - kl. "0", Mateusz Drapała -kl. I, Katarzyna Antosz - kl. I, Wioleta Kaczorowska - kl. I, Diana Rusin - kl. I, Jakub Kosek - kl. III, Karolina Tereba - kl. III, Michał Wiącek - kl. III, Sebastian Rodzeń - kl. III, Ryszard Kaczorowski - kl. III, Karolina Tereba - kl. III, Michał Drapała - kl. III, Michał Sziffer - kl. III, Daniel Nowak -kl. III, Szymon Konsur - kl. IV, Piotr Jemioła - kl. V

27

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Jakub Kosek - kl. III- nagroda
Michał Sziffer - kl. III- nagroda

28

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

drużyna: Piotr Jemioła, Andrzej Kasica, Łukasz Róg - kl. V - I miejsce

29

IV Wojewódzki Konkurs dla przedszkolaków i nauczycieli "Zdolny przedszkolak i jego nauczyciel"

Dorota Tęcza - kl. 0 - wyróżnienie

30

III Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam bo lubię"- kategoria solista

Katarzyna Pisarczyk - kl. 0 - I miejsce
Dorota Tęcza - kl. 0 - II miejsce
Anna Sobolewska - kl. II - II miejsce
Michał Tęcza - kl. IV - II miejsce

31

III Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej "Śpiewam bo lubię"- kategoria zespół

zespół w składzie: Dorota Tęcza, Katarzyna Pisarczyk, Paulina Puk, Emilia Konsur, Julia Szypuła, Kacper Tereba - kl. 0 - I miejsce
zespół w składzie: Diana Rusin, Katarzyna Antosz, Wiktoria Bajek, Anna Sobolewska, Karolina Tereba - kl. I - III - II miejsce
zespół w składzie: Magdalena Węglarz, Andrzej Kasica, Paweł Bajek, Krzysztof Kopeć, Artur Blat, Karol Kuraś - kl. V - VI - III miejsce

32

Gminny konkurs "Zdrowa i sportowo"- kategoria plastyczna

Diana Rusin - kl. I - III miejsce

33

Gminny konkurs "Zdrowa i sportowo"

Kacper wilczyński - kl. I - wyróżnienie
Krzysztof Bajek - kl. II - wyróżnienie

34

VI Wojewódzki Konkurs plastyczny "Wesołego Alleluja"

Łucja Jagoda - kl. III - wyróżnienie

35

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju - chłopcy

drużyna: Piotr Jemioła, Krzysztof Wilczyński, Andrzej Konefał, Tomasz Miśkiewicz, Mateusz Płaza, Łukasz Wilczyński - kl. V-VI - II miejsce

36

Gminne Igrzyska Młodzieży szkolnej "Baw się razem z nami"

drużyna z klasy II i III - III miejsce

37

Gminny Konkurs Plastyczny "Za co lubię lato" towarzyszącym Przedszkolandii Lato 2010

Dorota Tęcza kl. "0" - I miejsce
Katarzyna Pisarczyk kl. "0" - wyróżnienie
Maciej Sobolewski kl. "0" - wyróżnienie
Paulina Puk kl. "0" - wyróżnienie

38

XV Wojewódzki Przegląd Form Teatralnych "Bajkowisko 2010"-kategoria wiersz

Dorota Tęcza - kl. "0" - wyróżnienie

39

Gminny Konkurs pn. "Olimpiada dla Asa - III klasa- edukacja matematyczna

Michał Wiącek - kl. III - I miejsce

40

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "NA ŁAŃCUCKIM ZAMKU"

Diana Rusin - kl. I - wyróżnienie
Anna Sobolewska - kl. II - wyróżnienie

41

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

II miejsce szkoły w regionie i udział w eliminacjach centralnych

Rok szkolny 2008/2009

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

VIII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej

Agata Tęcza kl. VI - II miejsce
zespół wokalny uczniów kl. VI - III miejsce

2

II Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas młodszych

Michał Tęcza kl. III - II miejsce

3

IV Powiatowy Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze - kategoria : ozdoby choinkowe

Michał Drapała kl. II - II miejsce
Michał Sziffer kl. II - III miejsce

4

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafecie 6 x 25 m stylem pływackim

zespół uczniów klas IV - VI - III miejsce

5

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym, kategoria chłopców kl. 3-4

Piotr Jemioła kl. IV - III miejsce

6

Podkarpacki Konkurs "Radosne Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

I miejsce szkoły

7

VII Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria recytacja kl. IV - VI

Agata Tęcza - kl. VI - I miejsce

8

VII Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria recytacja kl. I - III

Michał Tęcza - kl. III - III miejsce

9

VII Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria literacko plastyczna - album

Anna Sobolewska - kl. I - wyróżnienie

10

VII Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - kategoria recytacja kl. IV - VI

Karolina Konsur - kl. II - II miejsce
Katarzyna Róg kl. III - wyróżnienie

11

Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców

Mateusz Antosz - kl. III- I miejsce
Arkadiusz Kwaśnik - kl. III - II miejsce
Robert Kasica - kl. III - III miejsce

12

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt

Katarzyna Róg - kl. III - I miejsce
Sylwia Nadborski - kl. III - II miejsce

13

Konkurs Plastyczny "Zimowy zawrót głowy"

Katarzyna Antosz, Diana Rusin, Łukasz Drapała kl. 0 - wyróżnienie

14

IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii"

Agata Tęcza kl. VI - I miejsce

15

Gminny Konkurs Tenisa Stołowego - kategoria dziewcząt

Publiczna Szkoła Podstawowa - II miejsce

16

Gminny Konkurs Tenisa Stołowego - kategoria chłopców

Publiczna Szkoła Podstawowa - I miejsce

17

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym - kategoria dziewcząt

Publiczna Szkoła Podstawowa - II miejsce

18

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - kategoria dziewcząt

Publiczna Szkoła Podstawowa - IV miejsce

19

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

drużyna: Piotr Jemioła, Andrzej Kasica, Łukasz Róg - kl. IV - I miejsce
IV miejsce w eliminacjach powiatowych

20

Gminny Turniej Piłki Siatkowej - kategoria chłopców

Publiczna Szkoła Podstawowa - II miejsce

21

XIII Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" w dziedzinie plastyki

Agata Tęcza - kl. VI - nagroda
Wojciech Kosek - kl. VI - nagroda
Artur Blat - kl. V - nagroda

22

I Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II "Myśli człowieka"

Michał Wiącek - kl. II - wyróżnienie

23

V Powiatowy Konkurs na Ludowe Akcesoria Wielkanocne 2009

Dawid Wiącek - kl. I - wyróżnienie specjalne

24

II Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej " śpiewam bo lubię", kategoria zespół wokalny

Zespół Wokalny z Oddziału Przedszkolnego - wyróżnienie
Zespół Wokalny Publicznej Szkoły Podstawowej z Lipnicy - kl. VI - I miejsce
Zespół Wokalny Publicznej Szkoły Podstawowej z Lipnicy - kl. II - II miejsce

25

II Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej " śpiewam bo lubię", kategoria solista

Agata Tęcza - kl. VI - III miejsce
Karolina Tereba - kl. II - I miejsce
Anna Sobolewska - kl. I - III miejsce
Edyta Tęcza - kl. VI - wyróżnienie

26

Powiatowe Eliminacje Konkursu pn. "Zęby Myj, Radośnie Żyj"

Michał Sziffer - kl. II - wyróżnienie

27

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

III miejsce szkoły w regionie

Rok szkolny 2007/2008

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię
nauczyciela - opiekuna

1

VII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej "Sławię Cię Ziemio Ojczysta Pieśnią i Piosenką"

Agata Tęcza kl. V - II miejsce

Rusin Elżbieta

2

Gminny Turniej Tańca Towarzyskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjum "Taniec z gwiazdami"

Agata Tęcza kl. V i Wojciech Kosek kl. V - mistrzowska para w Turnieju "Taniec z gwiazdami"
I miejsce w tańcu cha-cha,
I miejsce w tańcu fokstrot,
II miejsce w tańcu rumba,
II miejsce w tańcu jive
Kinga Garbacka kl. V i Wojciech Kosek kl. V -
II miejsce w tańcu walc angielski,
II miejsce w tańcu walc wiedeński,
II miejsce w tańcu walc cha-cha,
III miejsce w tańcu walc jive
Natalia Wolak kl. II i Michał Tęcza kl. II -
II miejsce w tańcu fokstrot
Karolina Tereba kl. I i Wojciech Rusin kl. V -
III miejsce w tańcu cha-cha,
III miejsce w tańcu fokstrot.

Krystyna Mazurkiewicz

3

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego Lipnica - Spie

Tomasz Tylutki kl. VI i Wojciech Wrona kl. VI
I miejsce
Barbara Konefał kl. IV i Beata Paluszek kl. IV
I miejsce

Maria Drapała

4

Gminny Konkurs Plastyczny Przedszkolaka "PANI JESIEŃ DARY NIESIE"

Dawid Wiącek kl. 0 - II miejsce
Anna Sobolewska kl. 0 - III miejsce

Maria Rusin

5

III Powiatowy Konkurs "ABC Ekologii"

Michał Tęcza kl. II - I miejsce
Andrzej Kasica kl. III - wyróżnienie

Maria Wit
Elżbieta Rusin

6

I Powiatowy Konkurs dla klas I - III "Ratujemy i uczymy ratować"

zespół uczniów z kl I-III - II miejsce

Maria Wit

7

III Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze 2007

wyróżnienie
Aleksandra Rodzeń - kl. 0
Jakub Kosek - kl. I


Maria Rusin
K. Wachnicka

8

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

wyróżnienie
Agata Tęcza - kl. V


Maria Kosiorowska

9

Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

I miejsce w etapie gminnym i udział w etapie powiatowym
Wojciech Kosek - kl. V


Wiesława Jemioła

10

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców

I miejsce - Róg Łukasz - kl. III
II miejsce - Artur Tylutki - kl. III

Elżbieta Rusin

11

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt

I miejsce - Anna Węglarz - kl. III
II miejsce - Sylwia Nadborski - kl. II
III miejsce - Katarzyna Róg - kl. II

Elżbieta Rusin
Maria Wit

12

Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu - etap powiatowy

wyróżnienie

Maria Wit

13

Gminny Konkurs Plastyczny Przedszkolaków "Wiosną Malowane"

II miejsce - Dawid Wiącek - kl. 0
III miejsce - Anna Sobolewska- kl. 0

Maria Rusin

14

Gminny Konkurs Festiwal Piosenki Dziecięcej "Lubię śpiewać zimą, latem ..."

II miejsce - zespół uczniów z klasy I: Karolina Tereba, Michał Drapała, Gabriela Węglarz, Karolina Konsur, Sebastian Rodzeń,
wyróżnienie - Karolina Tereba - kl. 1
II miejsce - zespół z kalsy 0: Anna Sobolewska, Aleksandra Rodzeń, Katarzyna Antosz, Jagoda Puk
III miejsce - Magdalena Węglarz - klasa III

Krystyna Wachnicka


Maria Rusin

Elżbieta Rusin

15

X Jubileuszowy Podkarpacki Przegląd Plastyki Dzieci i Młodzieży

Eryk Reguła - kl. 0
Michał Wiącek- kl. 1
prace uczniów zakwalifikowano na Wystawę Pod Patronem Marszałka Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

Maria Rusin
Krystyna Wachnicka

16

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny pn "Mistrz Ortografii"

II miejsce - Agata Tęcza - kl. V

Elżbieta Panek

17

VII Wojewódzki Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem o Czym Czytam"

laureatka - Agata Tęcza - kl. V

Elżbieta Panek

18

Powiatowy Festiwal Piosenki Młodzieżo-Turystycznej "Meduza 2008"

I miejsce - zespół uczniów z klasy I: Karolina Tereba, Michał Drapała, Gabriela Węglarz, Sebastian Rodzeń

Krystyna Wachnicka

19

konkurs "Baw się razem z nami"

I miejsce w etapie gminnym i IV w etapie powiatowym- zespół uczniów z klasy III

Elżbieta Rusin

20

I Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej

III miejsce - Magdalena Węglarz - kl. III

Elżbieta Rusin

21

Gminny Konkurs Polonistyczny "Olimpiada dla Asa - III klasa

II miejsce - Łukasz Róg -kl. III

Elżbieta Rusin

22

VI Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem o czym czytam"

finalistki - Anna Węglarz i Klaudia Jachyra - kl. III

Elżbieta Rusin

23

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

III miejsce szkoły w regionie

Elżbieta Rusin

Rok szkolny 2006/2007

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię
nauczyciela - opiekuna

1

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych "Wesołego Alleluja"

Rodzeń Sebastian kl. 0 - nagroda w kategorii kompozycji przestrzennej

Rusin Maria

2

Wojewódzki Konkurs "Zdolny przedszkolak i jego nauczyciel - kategoria piosenka"

Tereba Karolina kl 0 - wyróżnienie

Rusin Maria

3

II Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze

Kasica Robert kl. II - wyróżnienie w kategorii ozdoby choinkowej


4

Konkurs "Moja Rodzina" organizowany przez WDK Rzeszów

Róg Łukasz kl. II - II miejsce

Rusin Elżbieta

5

V Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem o czym czytam"

Konefał Barbara kl. III - laureat
Konefał Marcin kl. III - uczestnik etapu wojewódzkiego
Blat Artur kl. III - uczestnik etapu powiatowego

Plizga Teresa

6

II Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej klas młodszych

Blat Artut kl II - III miejsce

Plizga Teresa

7

Gminny Konkurs Polonistyczny pn. "Olimpiada dla Asa trzecia Klasa"

Konefał Marcin kl. III - I miejsce
Paluszek Beata kl. III - II miejsce

Plizga Teresa

8

Gminny Konkurs Ortograficzny

Konefał Marcin kl. III - III miejsce

Plizga Teresa

9

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

drużyna z uczniów klasy II i III - III miejsce

Plizga Teresa
Rusin Elżbieta

10

VII Klubowy Turniej Tenisa Stołowego

Paluszek Beata kl. III - I miejsce
Konefał Barbara kl. III - II miejsce
Wrona Krzysztof kl. III - I miejsce
Płaza Mateusz kl. III - II miejsce Kwaśnik Krzysztof kl. III - III miejsce

Plizga Teresa

11

II Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze

Kosek Wojciech kl. IV - wyróżnienie

Wachnicka Krystyna

12

Konkurs Plastyczny "Tajemnice lasu"

Konefał Agata kl. VI - wyróżnienie
Węglarz Agnieszka kl. V - wyróżnienie

Wachnicka Krystyna

13

Plener malarski "Wiatraki 2007"

Garbacka Kinga kl. IV - nagroda główna
Gil Ewa kl. IV - wyróżnienie
Kosek Wojciech kl. IV - wyróżnienie

Wachnicka Krystyna

14

Ogólnopolski Turniej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Tęcza Agata kl. IV - III miejsce w gminie

Jemioła Wiesława

15

Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"

Straub Paweł, Paluszek Kamil i Ozga Krzysztof kl. VI - III miejsce w gminie

Jemioła Wiesława

16

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny pn. "Mistrz Ortografii"

Tęcza Agata kl. IV - II miejsce
Tyburcza Agnieszka kl. V - udział w finale

Panek Elżbieta

17

Indywidualne Mistrzostwa w LA w biegu na 60 m

Garbacka Kinga kl. IV
udział na szczeblu gmniy i powiatu i zakwalifikowanie się do zawodów wojewódzkich
Wrona Wojciech kl. IV - udział na szczeblu gminy i powiatu

Drapała Maria

16

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

II miejsce szkoły w okręgu lubelsko - podkarpackim

Rusin Elżbieta

Rok szkolny 2005/2006

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię
nauczyciela - opiekuna

1

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodziż Zapobiega Pożarom

Konefał Łukasz kl. V - I miejsce w eliminacjach gminnych i powiatowych oraz udział w eliminacjach wojewódzkich

Jemioła Wiesława

2

Powiatowy Konkurs "ABC Ekologii"

Tęcza Agata kl. III - I miejsce
Blat Artur kl. II - wyróżnienie

Maria Wit
Plizga Teresa

3

Matematyczny Czar Par

Paluszk Kamil i Straub Paweł - III miejsce w gminie

Jemioła Wiesława

4

Gminny Konkurs "Olimpiada dla Asa - III klasa"

Gil Ewa - II miejsce w kategorii edukacji polonistycznej
Piotr Kochanowicz - II miejsce w kategorii matematycznej

Wit Maria

5

Gminny Turniej "Baw sie razem z nami"

zespół uczniów klasy III - I miejsce

Wit Maria

6

Poeci i Pisarze Dzieciom "Cztery pory roku - Wiosna"

w kategorii piosenka
Agata Tęcza kl. III - I miejsce w etapie gminnym i rejonowym oraz udział w Finale Rejonów
w kategorii recytacja
Wojciech Rusin kl. III - I miejsce i udział w eliminacjach powiatowych
Blat Artut kl. II -II miejsce
Nowak Elżbieta kl. VI - II miejsce i udział w eliminacjach rejonowych
Borucińska Karolina kl. IV - II miejsce


Wit Maria


Wit Maria
Plizga Teresa
Panek Elżbieta
Kosiorowska Maria

7

Konkurs poetycki "Dla Taty"

Klaudia Jachyra kl. I - wyróżnienie

Rusin Elżbieta

8

Powiatowy konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"

Blat Artur kl. II - I miejsce w kategorii "Mój wolny czas" i wyróżnienie w kategorii "Najciekawsze odwiedzone miejsce"

Plizga Teresa

9

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wyprawa do lasu"

Kasica Małgorzata kl. IV - II miejsce

Wachnicka Krystyna

10

Gminny konkurs w rzucie piłeczką palantową

Panek Grzegorz kl. Vi - mistrz gminy

Drapała Maria

11

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Rusin Sebastian i Reguła Adrian kl. VI - I miejsce w eliminacjach gminnych, powiatowych
VII miejsce w etapie rejonowym

Drapała Maria

12

LA - rzut piłeczką palantową. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Rusin Sebastian kl. VI -
I miejsce w etapie gminnym, powiatowym
IV miejsce w etapie wojewódzkim

Drapała Maria

13

Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

zespół uczniów kl. II i III
II miejsce w gminie
I miejsce w etapie powiatowym
II miejsce w etapie rejonowym

Wit Maria
Plizga Teresa

14

VI Halowy Turniej Tenisa Stołowego

Rodzeń Dominik kl. III - II miejsce
Wrona Wojciech kl. III - I miejsce
Konefał Rafał kl. III - III miejsce
Konefał Barbara kl. II - II miejsce

Wit Maria


Plizga Teresa

Rok szkolny 2004/2005

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię
nauczyciela - opiekuna

1

Gminny Konkurs Ortograficzny pn.
"Olimpiada Dla Asa - Trzecia Klasa"

Węglarz Agnieszka kl. III - I miejsce
Tylutki Tomasz kl. III - III miejsce

Rusin Elżbieta

2

Gminny Konkurs Matematyczny pn.
"Olimpiada Dla Asa - Trzecia Klasa"

Węglarz Agnieszka kl. III - III miejsce

Rusin Elżbieta

3

V Powiatowy Konkurs Poświęcony Twórczości M. Konopnickej

Węglarz Agnieszka kl. III - II miejsce w kategorii test
Borucińska Karolina kl. III - wyróżnienie w kategorii recytacja

Rusin Elżbieta

4

"Poeci i Pisarze Dzieciom - Cztery Pory Roku Zima"

Karolina Borucińska - II miejsce w gminie w kategorii piosenka
i udział w eliminacjach powiatowych
Kasica Małgorzata Karolina Borucińska Wit Natalia III miejsce w gminie w kategorii piosenka

Rusin Elżbieta

5

Gminny Konkurs pt. "Hans Ch.  Andersen-baśniopisarz znany i kochany"

cała klasa III miejsce w inscenizacji wybranej baśni

Rusin Elżbieta

6

Gminny Konkurs Plastyczny "Zapobiegamy pożarom"

Natalia Wit kl. III - II miejsce

Rusin Elżbieta

7

Kiedyś szumiała tu puszcza

Tyburcza Agnieszka - nagroda

Rusin Elżbieta

8

Gminny Konkurs pt. "Hans Ch. Andersen-basniopisarz znany i kochany"

III miejsce uczniów klasy IV

Kosiorowska Maria

9

"Poeci i Pisarze Dzieciom - Cztery Pory Roku Zima"

Konefał Dominika - II miejsce

Kosiorowska Maria

10

Kiedyś szumiała tu puszcza

Nowak Alicja - nagroda

Kosiorowska Maria

11

V Powiatowy Konkurs Poświęcony Twórczości M. Konopnickej

Nowak Alicja kl. V - wyróżnienie

Kosiorowska Maria

12

Międzynarodowy Kangur Matematyczny

Paweł Straub kl. IV - wyróżnienie

Jemioła Wiesława

13

Młodzież Zapobiega Pożarom

Konefał Łukasz kl. V - I miejsce w eliminacjach gminnych i powiatowych oraz udział w eliminacjach wojewódzkich

Jemioła Wiesława

14

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

wyróżnienie szkoły w okręgu lubelsko - podkarpackim

Jemioła Wiesława

15

Powiatowy Konkurs Krajoznawczy "Kolbuszowa i jej okolice"

Konefał Dominika kl. VI - I miejsce
Bieleń Patryk kl. VI - I miejsce
Wawrzonek Grzegorz kl. VI - II miejsce

Plizga Teresa

16

Konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji"

Bieleń Patryk kl. VI - wyróżnienie
Wawrzonek Grzegorz kl. VI - wyróżnienie

Plizga Teresa

17

Konkurs recytatorski o tematyce ekologicznej

Konefał Dominika kl. VI - I miejsce

Panek Elżbieta

18

Kiedyś szumiała tu puszcza

Wawrzonek Marta kl. V - nagroda

Wachnicka Krystyna

19

Gminny konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej

Węglarz Piotr kl. V - III miejsce

Wachnicka Krystyna

20

V Powiatowy Konkurs Poświęcony Twórczości M. Konopnickej

Drapała Marzena kl. V - II miejsce w kategorii plastycznej

Wachnicka Krystyna

21

Konkurs plastyczny "Leśne Nastroje"

Siębor Robert kl. V - II miejsce
Wawrzonek Marta kl. V - II miejsce
Drapała Izabela kl. V - wyróżnienie

Wachnicka Krystyna

22

Plener malarski "Wiatraki 2005"

Drapała Marzena kl. V - II miejsce

Wachnicka Krystyna

23

Gminny konkurs plastyczny o zapobieganiu pożarom

Siębor Robert kl. V - II miejsce

Wachnicka Krystyna

24

Gminny konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z baśni Andersena

Drapała Izabela kl. V - II miejsce

Wachnicka Krystyna

Rok szkolny 2003/2004

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię nauczyciela - opiekuna

1

"Poeci i Pisarze Dzieciom" - Cztery Pory Roku kategoria recytacja

Klaudia Grądzka klasa II - I miejsce w eliminacjach gminnych, nagroda w rejonie i udział w eliminacjach wojewódzkich

Rusin Elżbieta

2

"Poeci i Pisarze Dzieciom" - Cztery Pory Roku kategoria piosenka

zespół wokalny z klasy I II miejsce w gminie

Maria Wit

3

Turniej wiedzy sprawnościowy "Baw się razem z nami"

zespół uczniów z klas I-III - I miejsce w gminie

Maria Wit
Rusin Elżbieta
Plizga Teresa

4

"Poeci i Pisarze Dzieciom" - Cztery Pory Roku kategoria piosenka

zespół wokalny z klasy II i III - I miejsce w gminie i udział w eliminacjach powiatowych

Elżbieta Rusin
Plizga Teresa

5

IV Halowy Turniej Tenisa Stołowego

Tylutki Tomasz klasa II - I miejsce

Elżbieta Rusin

6

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Baw się razem z nami"

V miejsce dla drużyny w eliminacjach powiatowych

Elżbieta Rusin
Plizga Teresa

7

Gminny Konkurs Matematyczny pn. "Olimpiada Dla Asa - Trzecia Klasa"

Paluszek Kamil kl. III - I miejsce

Plizga Teresa

8

Gminny Konkurs Ortograficzny pn. "Olimpiada Dla Asa - Trzecia Klasa"

Paluszek Kamil kl. III - I miejsce

Plizga Teresa

9

Gminny Konkurs Drużynowy pn. "Olimpiada Dla Asa - Trzecia Klasa"

drużyna - III miejsce

Plizga Teresa

10

IV Halowy Turniej Tenisa Stołowego

Konefał Agata kl. III - I miejsce
Paweł Straub kl. III - II miejsce
Paluszek Kamil kl. III - III miejsce

Plizga Teresa

11

Konkurs Humanistyczny

Rusin Natalia kl. VI - finalistka etapu wojewódzkiego

Panek Elżbieta

12

Rejonowy Konkurs Ortograficzny pn. "Mistrz Ortografii"

Panek Joanna kl. VI - I miejsce
Rusin Natalia kl. VI - III miejsce

Panek Elżbieta

13

Poeci i Pisarze Dzieciom - cztery pory roku-lato (kategoria piosenka)

Rusin Natalia kl. VI - I miejsce w gminie i nagroda w etapie rejonowym
Drzał Katarzyna i Kwaśnik Justyna kl. VI- III miejsce w gminie

Panek Elżbieta

14

Międzynarodowy Kangur Matematyczny

Natalia Rusin kl. VI - wyróżnienie
Plizga Katarzyna kl. VI - wyróżnienie
Konefał Łukasz kl. V - wyróżnienie
Płaza Sebastian kl. V - wyróżnienie

Jemioła Wiesława

15

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

drużyna III miejsce w gminie

Jemioła Wiesława

16

Turniej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Natalia Rusin kl. VI - III miejsce w gminie

Jemioła Wiesława

17

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

wyróżnienie szkoły w okręgu lubelsko - podkarpackim

Jemioła Wiesława

18

Poeci i Pisarze Dzieciom - kategoria recytacja

Konefał Dominika kl. V - I miejsce w gminie i wyróżnienie w etapie powiatowym

Kosiorowska Maria

19

Konkurs plastyczny pod hasłem "Cztery pory roku w lesie"

Panek Joanna kl. VI - III miejsce
Rusin Elżbieta kl. VI - III miejsce
Drapała Izabela kl. V - wyróżnienie

Wachnicka Krystyna

Rok szkolny 2002/2003

W tym roku szkolnym wymienione są tylko konkursy, w których uczniowie zdobyli szczególne osiągnięcia na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

Nazwisko i imię
nauczyciela - opiekuna

1

III Powiatowy Konkurs pn. Mistrz Ortografii

Joanna Panek - wyróżnienie

Panek Elżbieta

2

III Powiatowy Konkurs
pod hasłem Tomik Literacki Młodych
Autorów o tematyce Przyrodniczej

Joanna Panek - wyróżnienie
Natalia klasa I - II miejsce
Joanna klasa VI - III miejsce
Tylutki Tomasz klasa I - III miejsce

Panek Elżbieta
Wachnicka Krystyna
Wachnicka Krystyna
Wachnicka Krystyna

3

Poeci i Pisarze Dzieciom kategoria - recytacja

Konefał Dominika - I miejsce w powiecie
i udział w województwie

Kosiorowska Maria

4

Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO

I miejsce szkoły w okręgu lubelsko - podkarpackim
oraz udział w eliminacjach centralnych

Jemioła Wiesława