• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

PRZEDSZKOLE

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Liga Fizyków

Archiwum

 

 

 

lipiec 2019
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Odwiedziny

Dzisiaj795
Ostatni tydzień1876
Ostatni miesiąc27331
Łącznie1100287

 

 

 

Start

Rada Rodziców  2018/2019

Anna Kubiś ( kl.5)                           przewodnicząca

Agata Kwaśnik ( kl.1)                     zastępca

Grażyna Konefał ( kl.8)                 skarbnik

Barbara Żarkowska (kl.3)            sekretarz

Natalia Gola

Zofia Kosek

Agnieszka Tęcza

Maria Kaczorowska

Elżbieta Wawrzonek

Rady klasowe:

Oddział przedszkolny

Agata Kwaśnik                        zastępca RR

Marta Lasota

Małgorzata Reguła

Klasa 1

Natalia Gola                             członek RR

Elżbieta Puzio

Danuta Cudo

Klasa 2

Zofia Kosek                              członek RR

Dorota Mokrzycka

Barbara Kurdziel

Klasa 3

Barbara Żarkowska                 sekretarz RR

Małgorzata Kata

Monika Kusik

Klasa 4

Agnieszka Tęcza                       członek RR

Mariusz Mazur

Maria Konsur

Klasa 5

Anna Kubiś                                przewodnicząca RR

Joanna Dziuba

Małgorzata Sobolewska

Kl. 6

Maria Kaczorowska                  członek RR

Joanna Kasica

Elżbieta Tyburczy

Klasa 7

Elżbieta Wawrzonek                 członek RR

Barbara Wiącek

Mariusz Mazur

Klasa 8

Grażyna Konefał                       skarbnik RR

Maria Stolarz

Dorota Wiącek

 

 


Rada Rodziców  2017/2018

1.Natalia Gola (kl.0)

2. Zofia Kosek ( kl.1)

3. Monika Kusik ( kl.2)            skarbnik

4. Agnieszka Tęcza ( kl.3)

5. Anna Kubiś (kl.4)                 przewodnicząca

6. Teresa Blat (kl.5)

7. Marta Mazur ( kl.6)              sekretarz

8. Grażyna Konefał (kl.7)        zastępca

Rady klasowe:

Oddział przedszkolny

Natalia Gola                             członek RR

Danuta Cudo

Joanna Dziuba

 Klasa 1

Zofia  Kosek                             członek RR

Edyta Jagoda

Dorota Mokrzycka

 Klasa 2

Monika Kusik                          skarbnik RR

Barbara Żarkowska

Elżbieta Puzio

 Klasa 3

Agnieszka Tęcza                      członek RR

Maria Konsur

Bożena Jagoda

 Klasa 4

Anna  Kubiś                             przewodnicząca RR

Małgorzata Sobolewska

Małgorzata Kata

 Klasa 5

Teresa Blat                               członek RR

Urszula Drżał

Małgorzata Wit

 Kl. 6

Marta Mazur                            sekretarz RR

Elżbieta Wawrzonek

Andrzej Wiącek

 Klasa 7

Grażyna Konefał                      zastępca RR

Maria Stolarz

Teresa Wawrzonek

Rada Rodziców  2016/2017

Kubiś Anna  (przewodnicząca)

Kaczorowska Maria (zastępca)

Mazur Marta (sekretarz)

Wiącek Dorota (skarbnik)

Wawrzonek Elżbieta

Wrona Anna

Żarkowska Barbara


Rada Rodziców  2015/2016

Kubiś Anna  (przewodnicząca)

Drżał Urszula (zastępca)

Konefał Lucyna (skarbnik)

Mazur Marta (sekretarz)

Żarkowska Barbara

Szypuła Kazimierz

Konefał Grażyna

Rady klasowe:

Oddział przedszkolny

Żarkowska Barbara
 
Gola Natalia
Jagoda Edyta

Klasa 1

Mazur Marta

Tęcza Agnieszka

Konsur Maria

Klasa 2

Konefał Lucyna

Wiącek Magdalena

Kurdziel Barbara

Klasa 3

Drżał Urszula

Jankowski Aneta

Kasica Joanna

 Klasa 4

Szypuła Kazimierz

Olszowy Małgorzata

Wawrzonek Elżbieta

Klasa 5

Konefał Grażyna

Stolarz Maria

Kopeć Bernadetta

Klasa 6

Kubiś Anna

Kosiorowska Aneta

Mokrzycka Dorota


Rada Rodziców  2014/2015

Nowak Lidia  (przewodnicząca)

Konefał Lucyna (zastępca)

Kosiorowska Aneta (skarbnik)

Mazur Marta (sekretarz)

Puzio Elżbieta

Drżał Urszula

Garbacka Barbara

 

Rady klasowe:

Oddział przedszkolny

Puzio Elżbieta

Kosek Zofia

Jagoda Bożena

Klasa 1

Konefał Lucyna

Wiącek Magdalena

Kurdziel Barbara

Klasa 2

Drżał Urszula

Jankowski Aneta

Tyburczy Elżbieta

Klasa 3

Mazur Marta

Olszowy Małgorzata

Szypuła Kazimierz


Klasa 4

Nowak Lidia

Szypuła Maria

Wiącek Dorota

Klasa 5

Kosiorowska Aneta

Kubiś Anna

Mokrzycka Dorota

Klasa 6

Garbacka Barbara

Antosz Ewa

Micek Zofia

Rada Rodziców  2013/2014


  1. Lucyna Konefał (kl.0)             zastępca przew.
  2. Teresa Blat (kl.1)
  3. Marta Mazur (kl.2)                 sekretarz
  4. Lidia Nowak  (kl.3)                 przewodnicząca
  5. Aneta Kosiorowska (kl.4)        skarbnik
  6. Barbara Garbacka (kl.5)
  7. Alicja Rodzeń (kl.6)
Rady klasowe:

Oddział przedszkolny

Lucyna Konefał       zastępca przew. RR

Marek Dziuba

Elżbieta Wawrzonek

Klasa 1

Teresa Blat                członek RR

Małgorzata Wit

Aneta Jankowski

Klasa 2

Marta Mazur            sekretarz RR

Małgorzata Olszowy

Kazimierz Szypuła

Klasa 3

Lidia Nowak             przewodnicząca RR

Maria Stolarz

Grażyna Konefał

Klasa 4

Aneta Kosiorowska       skarbnik RR

Anna Kubiś

Dorota Mokrzycka

Klasa 5

Barbara Garbacka              członek RR

Ewa Antosz

Danuta Drapała

Klasa 6

Alicja Rodzeń                  członek RR

Bożena Sobolewska

Dorota Bajek

Załączniki:
Pobierz (Regulamin Rady Rodziców.doc)Regulamin Rady Rodziców.doc50 Kb